KNAUF, 41. Yapı Fuarı’nda Sektör Profesyonelleri İle “Çözüm”ü Bulluşturdu

Knauf, 8-12 Mayıs 2018 tarihlerinde yapı sektörünün buluşma noktası olan 41. Yapı Fuarı’nda sektör profesyonelleri ile buluştu. Yeni ürün lansmanları, ürün ve sistem performansları ve deneyim alanları ile yapı sektörüne sunduğu çözümlerin anlatıldığı Knauf standına ilgi oldukça yoğundu.

41. Yapı Fuarı için geliştirilen “Knauf Varsa Çözüm Var” söylemi aracılığıyla Knauf Türkiye’nin ürün, sistem ve performansları ile yapı sektörüne kazandırdığı çözümler ziyaretçilere sunuldu. Knauf standında oluşturulan ürün performans alanları sayesinde ziyaretçiler Knauf çözümlerini yakından deneyimleme fırsatı buldu. Sektöre kazandırdığı yeni ürün, sistem ve performans çözümlerini de standında sergileyen Knauf’un darbeye dayanıklı yeni ürünü Jetgips® Diamant, uygulamalarda hız, kolaylık ve yüksek mukavemet performans sergileyen Tribon®, su yalıtımında yüksek performans sunan Knauf’un yeni ürün ailesi ziyaretçiler tarafından büyük ilgi ve talep gördü. Ayrıca, Knauf Jetgips® Fire ile Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde kazandığı Yılın Yangın Yalıtım Ürünü ödülünü Yapı Fuarı’nda düzenlenen tören ile aldı. 

Konusunda uzman ekibiyle fuar boyunca sektör ilgililerine sunduğu çözümleri standında sergileyen Knauf, oluşturulan dijital araçlar ile de ziyaretçilerine yaşattığı deneyimi bir adım öteye taşımış oldu. Ziyaretçiler “Çözüm Noktası” adı verilen kiosklarda ürünlerin teknik özelliklerini inceledi, uygulama filmleri, ses, akustik, yangın ve yüzey kalitesi simülasyonları ve diğer interaktif araçlar sayesinde ürün performanslarını deneyimledi. Aynı zamanda “Çözüm Noktaları” sayesinde ziyaretçiler talep ettikleri tüm ürün broşür ve föylerini kendilerine dijital olarak gönderme fırsatına sahip oldu. Bu sayede kağıt israfının önüne geçen Knauf, çevreye duyarlılığını da göstermiş oldu. Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)