Kusursuz Banyolar İçin Tüm Çözümler Bir Arada

Banyolar için son teknolojiyle armatür, lavabo, klozet ve duş sistemleri gibi çözümler geliştiren Roca, The Gap Koleksiyonu ile banyolarda konfor standardından vazgeçmeyenlere özel bir seri sunuyor. Pratik ve işlevsel özelliklerle tasarlanan The Gap serisi, çok çeşitli ölçülere sahip ürünleri ile banyolara çözümler getiriyor 

Ödüllü tasarımcı Antonio Bullo tarafından tasarlanan ve estetiği işlevsel özelliklere entegre eden Roca imzalı The Gap, modern banyolara hem kompakt hem de işlevsel bir stil kazandırıyor. Konforu ön plana çıkaran özel seri, tüm aile ihtiyaçlarına hitap ederken, banyoların keyif odaklı ya da tamamen işlevsel bir alana dönüştürülmesine olanak tanıyor. Koleksiyondaki lavabo, mobilya ve klozetler farklı model, renk ve ölçü kombinasyonları ile yer alıyor. 

Her ihtiyaca farklı bir model seçeneği

Roca, The Gap Koleksiyonu

Küçük bir banyo için kompakt bir ünite veya kalabalık bir ailenin depolama ihtiyaçlarını karşılayacak genişlikte mobilyaları yaşam alanlarına taşıyan The Gap, 31’den fazla farklı model seçeneği sunuyor. İki çekmeceli standart banyo dolaplı lavabolar, yavaş kapanan çekmeceler ve ayak montaj opsiyonu ile dikkat çekiyor. The Gap banyo mobilyaları, çok yönlü depolama alanları ve farklı renk seçenekleri ile de farklılaşıyor. Klasik Parlak Beyaz rengin yanı sıra Antrasit Gri, Arctic Grey, Nordik Kül ve Şehir Meşesi renkleri banyo tasarımına çarpıcı bir etki katıyor. 

Ölçü alternatifleri ile gelen işlevsellik

Roca, The Gap Koleksiyonu

The Gap koleksiyonu 500 milimetreden 1200 milimetre genişliğe kadar değişen büyük ve küçük dolap üniteleriyle banyoları daha kullanışlı bir alana dönüştürüyor. Mobilyalarda 460 milimetrelik standart veya 380 milimetrelik azaltılmış derinlikteki kompakt seçenekleriyle fark yaratan çözümler sunuyor.  Çok çeşitli depolama alanları oluşturmaya da imkan tanıyan koleksiyon, iki veya üç çekmeceli alt üniteleri farklı tasarımlara sahip boy dolaplarla kullanılmasını sağlıyor. Geniş çekmece içlerini farklı düzenleyiciler kullanarak depolama alanlarını artırıyor. 

Klozetlerde inovatif kolaylık

Söz konusu banyolar olduğunda hijyenin en kritik olduğu yer klozetler. İnovatif yaklaşımıyla banyolarda hijyeni pratik hale getiren The Gap, kirlerin saklanabileceği veya birikebileceği köşeleri olmayan iç yapısıyla büyük kolaylık sağlıyor. Pratik temizlik ve kurulum sağlayan Multi Clean sistemin yanı sıra anti bakteriyel üst yüzeyiyle de hem hijyeni hem sağlığı güven altına alıyor. Soft Close yavaş kapanan kapak sistemi, gürültüyü ve darbeleri büyük ölçüde azaltıyor ve uzun ömür sağlıyor. Klozetin üst kısmında bulunan Rimless özelliği suyun sıçramasını yüzde 100 engelliyor ve tasarıma işlevsellik katıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)