Legrand Türkiye Grubu Geleneksel Bayi Toplantısı

Legrand Türkiye Grubu, bina, elektrik ve dijital altyapılar için ürün ve sistemler geliştiren uzman bir firma olarak, geleneksel bayi toplantısını Kıbrıs'ta gerçekleştirdi. Toplantıya 200'ü aşkın iş ortağı katılım gösterdi. Bu etkinlikte Legrand Türkiye Grubu, 2023 değerlendirmesi, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları, sektördeki gelişmeler ve 2024 hedefleri hakkında bilgiler paylaştı.

Legrand Türkiye Grubu Geleneksel Bayi Toplantısı

#hepimiz1iz teması ve “Renklerimizle Hayatın Her Alanında Gücünüze Güç Katıyoruz” stratejisi doğrultusunda düzenlenen toplantı, üst düzey yöneticiler ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen bayi temsilcilerini bir araya getirdi. 16 - 18 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleşen etkinlikte, Legrand Türkiye Grubu'nun 2024 hedefleri ve yeni ürün lansmanları ana gündemi oluşturdu.

Legrand Türkiye Grubu Ülke Müdürü ve CEO’su Levent Ilgın, toplantıda yaptığı konuşmada, "Legrand Türkiye Grubu olarak bir seneyi daha büyük bir başarıyla geride bırakmanın haklı gururuyla yine bir aradayız. Legrand Grup içinde, euro ve adet bazlı, en yüksek büyümeyi gerçekleştiren ülkeyiz. Gebze’deki fabrikamızın artan talebe cevap verebilmesi için yeni ek binalar inşa ettik. Yeni ilave altyapı, makine ve teçhizat yatırımı yaptık. Sizlerle beraber bu ekibin bir parçası olmak gurur veriyor." dedi. Ayrıca, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ve gençlere yönelik başlatılan programlar hakkında bilgi verdi.

Legrand Türkiye Grubu CMO’su Gül Sevinç Selçuk ise etkinlikte yaptığı konuşmada, "Kurumsal başarı 3 ana ögeden oluşuyor. Finansal başarı, pazar başarısı ve kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki başarı. Legrand Türkiye Grubu olarak, insana, çevreye ve gezegene duyarlı, sorumlu bir grup olarak 3 yolda da ilerliyor ve başarılı olmak için durmadan çalışıyoruz." şeklinde konuştu. Ayrıca, 2023 değerlendirmesi ve sürdürülebilir kurumsal başarıları hakkında bilgiler paylaştı.

Toplantının sonunda, Legrand, İnform, Estap ve Bticino markalarının 2023 performansları ve gelecek hedeflerini detaylı olarak konuşulan çalıştayların ardından, başarı gösteren bayilere ödülleri takdim edildi. Legrand Türkiye Grubu, iş ortaklarıyla gerçekleştirdiği bu toplantıda hedeflerini, deneyimlerini ve vizyonunu vurgulayarak #hepimiz1iz teması ve “Renklerimizle Hayatın Her Alanında Gücünüze Güç Katıyoruz” sloganıyla sektördeki liderliğini pekiştirdi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)