Lüks ve Konfor Beyond Koleksiyonunda Buluştu

Sofistike ve fonksiyonel ürünleriyle modern banyo trendlerinin belirleyicisi Roca, Beyond ile banyo alanlarının tüm unsurlarını uyumlu bir şekilde birleştiren, eksiksiz bir koleksiyon sunuyor. Teknolojiyle zarafeti harmanlayan koleksiyon, banyoları lüks konfor alanlarına dönüştürüyor. 

İhtiyaç ve zevkleri modern bir estetikle buluşturan Beyond koleksiyonu, yenilikçi tasarım çizgisi ve inovatif üretim teknikleri ile banyoları dönüştürmeye devam ediyor. Roca’nın gelişmiş teknolojilerinden, seramiklerde özgün şekillere izin veren Fineceramic® ve organik materyalleriyle ideal kaymaz zemin yaratan Surfex® malzemeleriyle üretilen Beyond ürünleri, ince düşünülmüş ayrıntılarıyla fark yaratıyor. 

Özgün tasarım çizgisine sahip

Fineceramic® teknolojisiyle üretilen Beyond lavabolar, yenilikçi malzemesi sayesinde şimdiye kadar tasarlanmamış özgün ve sofistike şekilleri banyolarla buluşturuyor. Modern çizgilerden ilham alan kare, yuvarlak ve dikdörtgen lavabolar, tezgah üstü, tezgah üstü gömme, asma seçeneklerinin yanı sıra banyolara farklılık katacak özgün tasarım monoblok alternatifiyle sunuluyor. Beyaz, mat beyaz, bej, kahve, inci ve oniks olmak üzere 6 renk seçeneği bulunan lavabolar, her banyo tarzına uyum sağlayacak bir çeşitlilik sunuyor. 

Hijyenik ve kullanışlı

Beyond klozetler, hijyen ve kullanım performansını en üst düzeyde sunan kanalsız teknolojisi ile üretiliyor. Yerden ve asma klozet seçenekleri ile hem küçük hem büyük banyo alanlarına entegre edilebilen tasarımlar kullanışlılığı ile de ön plana çıkıyor. 

Üst düzey konfor için tasarlandı

Surfex® malzemesi ile üretilen Beyond küvetler, mineral içeren yapısı ve parlatılmış yüzeyi ile banyoların ıslak alanlarında kullanım için ideal kaymaz bir zemin yaratıyor. Su sıcaklığını uzun süre koruyan, kimyasal maddelere ve UV ışığına karşı yüksek direnç sağlayan yenilikçi teknoloji Surfex®, aynı zamanda organik malzemelerden üretiliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)