Lüks ve Tarihi Dubai Gayrimenkul Projesi, Bu Yaz Bodrum’da Sergilenecek

Dünya çapında çığır açan iki markanın iş birliği ile ortaya çıkan ve yakın zamanda satışları başlayan Dubai gayrimenkul projesi, Mandarin Oriental'de projeyi deneyimleme fırsatı sunuyor. Dünyanın ilk Bugatti Rezidansları olan Binghatti by Bugatti Rezidansları, 5.2 milyon USD'den başlayan fiyatlarla 182 birimden satılıyor. Görkemli Burj Binghatti Jacob & Co. Residences Hyper-Tower dünyanın en yüksek konut kulesi rekorunu kırmaya hazırlanıyor.

Binghatti by Bugatti Rezidanslar

Bugatti ve Jacob & Co gibi dünya çapında tanınmış iki lüks marka ile gerçekleştirdikleri iş birlikteliklerinin yakın zamanda dünya çapında ses getirmesiyle önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketi Binghatti, Türkiye'de ilk uluslararası yolculuğunu başlatmaya hazırlanıyor. Proje kapsamında bu yaz Bodrum Mandarin Oriental’de özel bir roadshow düzenleyecek olan marka, Türkiye’den ve diğer küresel pazarlardan potansiyel müşterilerine vizyoner projesini sergileyecek.

Merkezi Dubai Binghatti’de bulunan Burj Binghatti Jacob & Co. Residences ve Bugatti Residences by Binghatti şimdiden dünyanın dört bir yanından büyük ilgi gördü. Binghatti, 15 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında, zarif lüks yaşamın uzmanlarını, prestijli Mandarin Oriental'de bulunan 'Blue Beach Platformu'nda göz alıcı bir sergiyle buluşturarak alıcıların lüks ve tarihi bir gayrimenkul projesinden bir parça satın alma fırsatını sunacak.

Projeden gayrimenkul alımı için başvuruların kabul edilmeye başlandığını duyuran Binghatti, projeyi yakından deneyimlemek ve satın almak için Dubai dışındaki tek adresin Mandarin Oriental'deki roadshow olacağını açıkladı. Binghatti ayrıca, ziyaret eden müşterilerin, proje hakkında yüz yüze bilgilendirme için çok dilli, eğitimli satış personeli ile benzersiz bir sanal gerçeklik deneyiminin keyfini çıkarabileceklerini ve her iki konutun ölçekli modellerini görebileceklerini de belirtti.  

Dünyanın ilk Bugatti Rezidansları olan Binghatti by Bugatti Rezidansları, Dubai'deki Business Bay ana bölgesinde yer alacak. Bugatti Konutları’nın tasarımı, şimdiye kadar tasarlanmış en yenilikçi, güzel ve lüks otomobillerden bazılarının üreticisi olan Bugatti'nin ikonik marka unsurlarını ve lüks tasarım yeniliklerini yansıtıyor. Binghatti'nin birkaç ay önce görücüye çıkardığı olağanüstü bir mimari başyapıt olan Bugatti Rezidansları, her biri özel olarak düzenlenmiş benzersiz tasarımlarıyla tamamen özgün bir dizayna sahip olan 171 Riviera Malikanesi ve 11 Sky Mansion Penthouse'dan oluşan bir koleksiyona sahip olacak. 

İlk Bugatti rezidanslarının tanıtımı, yeni projenin eşsiz lüks olanaklarla tasarlandığını gösterdi. Bu olanaklar arasında Fransız Rivierası'ndan esinlenilmiş bir plaj, özel havuz, jakuzi spa, fitness kulübü, şef masası, özel vale hizmeti, özel üyeler kulübü ve iki garajdan çatı katına kadar otomatik araç asansörü bulunuyor. Binghatti ayrıca, özel şoför ve danışmanlık hizmetleri de dahil olmak üzere, sakinlere özel olarak sunulan bir dizi lüks ve kişiye özel hizmetlerin de bulunacağını açıkladı. Binghatti tarafından sergilenen çizimler ve görüntüler, eşsiz zanaatkarlık ve zarif bitişlerle, ihtişam için yeni bir standart belirleyerek benzersiz bir işçilik sunuyor. Bu, yaşam alanlarının merkezinde olacak ve çağdaş bir dönemi tanımlayan "yaşam sanatı"nın yeniden hayal edilmesini sağlayacak. 

Binghatti'nin lüks mücevher ve saat markası Jacob & Co. ile yaptığı tasarım ortaklığı, dünyanın en yüksek konut kulesi rekorunu kırmaya hazır olan Burj Binghatti Jacob & Co. Residences'ı sunacak. Bu parıldayan hyper-tower, yüksek mücevherat ve saat markası Jacob & Co.'ya özgü bir tasarıma sahip olacak. Yüksek bir şekilde tasarlanmış dış cephesi ve ışıldayan arması ile şimdiden "Dubai'nin tacı" olarak adlandırılmıştır. Bina, sadece sakinlere özel olarak bir dizi etkileyici olanak ve hizmet sunacak. Bu olanaklar arasında bir kafe bar, bir şef masası, hem açık havuz hem de iç mekanda yer alan gökyüzü havuzu, tüm bunları tamamlayan havuz barları bulunmaktadır.

Binghatti'nin açıkladığı gibi, konut birimleri, boyuta bağlı olarak malikane ve villa olarak adlandırılan mimari harikalar olarak nitelendirilmektedir. Bu konutlar, en zarif malzemeler ve nefis bitişlere sahip olacak şekilde titizlikle inşa edilecek. Bu, eşsiz lüks ve zarafetin yansıtıldığı bir atmosfer oluşturacak. Muhteşem tavan-kat yükseklikli pencereler, Dubai'nin görkemli silüetine ve birçok durumda dünyanın en yüksek kulesi olan görkemli Burj Khalifa'ya nefes kesen bir manzara sunacak. 

Binghatti, malikane ve villaların iç mekanları için ilham kaynağının Jacob & Co.'nun ünlü olduğu mücevher ve saat alanındaki ustalık eserlerinden geldiğini paylaştı. Lüks iki ve iki yatak odalı birimlere "Emerald Villaları" ve "Sapphire Villaları" denirken, üç yatak odalı birimlere "Ruby Villaları" deniyor. 

Ruby Sky Mansions üç yatak odası sunarken, Fleurs de Jardin Sky Mansions ve Diamond Sky Mansions ise katların yarısını kaplayan geniş alanlara sahip. Büyüleyici Astronomia Sky Penthouse en üst katın tamamında yer alırken, hyper-tower'ın en önemli parçası olan Billionaire Sky Penthouse iki katta yer alıyor ve tüm Dubai şehir manzarasına sahip. Tüm malikane ve villalar, özel sonsuzluk havuzlarıyla birlikte, sakinlere kendi kişisel huzur vahasını sunan bir lüks seviyesini yansıtmaktadır.

Binghatti CEO'su Muhammed Binghatti şunları söyledi: “Bodrum, rafine lüks yaşamı sevenler için tercih edilen bir destinasyon olarak ünlüdür ve bu muhteşem oteli gösterişli villaları ve daireleriyle Mandarin Oriental'den daha fazla olamaz. Bu nedenle, Türk pazarında bu mimari şaheserleri sergilemek için ideal bir konum olması yanı sıra, oteli ve geniş kapsamlı tatil beldesini sık sık ziyaret eden birçok uluslararası ziyaretçiye de sunmak için Bodrum, bizim için ideal bir konumdur.”


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)