​Mimariye Özel 3 Boyutlu Baskı Teknolojileri 3D Printshow İstanbul’da!

İFO Fuarcılık’ın 29 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde 18.’sini gerçekleştirmeye hazırlandığı Avrasya’nın en büyük endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri fuarı SIGN İstanbul, 3 boyutlu baskı teknolojileri şovuna da ev sahipliği yapıyor. Tüyap Beylikdüzü’ndeki fuarın 3D Printshow İstanbul özel bölümünde, mimar ve iç mimarların çizdikleri projelerin 3 boyutlu prototipini çıkarabilen baskı teknolojileri de sergilenecek. “Üçüncü sanayi devriminin yeni mimarı olan 3 boyutlu baskı teknolojileri, geleceği bugünden şekillendiriyor” diyen İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, LED & LED Ekran, Endüstriyel Baskı ve 3D Baskı” konularında makine, ekipman ve uygulamaların sergilendiği SIGN İstanbul bünyesinde ikincisi düzenlenen 3D Printshow İstanbul’u, farklılaşmayı hedefleyen inşaat mühendisleri ve mimarların özellikle ziyaret etmesi gerektiğini söyledi. 

29 Eylül’de başlayıp, dört gün sürecek olan “3D Printshow İstanbul” özel bölümünde, 3 boyutlu yazıcı ve tarayıcılar, 3 boyutlu yazan kalem, endüstriyel ve kişisel kullanıma uygun 3 boyutlu baskı teknolojileri ile 3D baskı malzemeleri ve yazılımları bir arada sergilenecek. Katılımcı firmalar, en yeni ürünlerini ve birbirinden ilginç örnek çalışmalarını ziyaretçilerin ilgisine sunarken, geçen yıl olduğu gibi yine tüm fuar ziyaretçilerinin katılımına açık olan ücretsiz konferans programlarında, yurt içi ve yurt dışından uzman konuşmacılar, 3D baskı teknolojileri ile ilgili sunumlar gerçekleştirecek. 

3D Printshow İstanbul özel bölümüne ev sahipliği yapan fuara 32 ülkeden 450 firma katılıyor!

3 boyutlu yazıcıların teknoloji şovuna ev sahipliği yapan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 18. kez kapılarını açıyor. Bu yıl 32 ülkeden 450 firmanın katıldığı fuar; dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine,  transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ve LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerine kadar sektörün tüm yeniliklerini çatısı altında toplarken, dört gün boyunca yurt içi ve yurt dışından 21 bin 500 profesyonel ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. 

3D Printshow İstanbul özel bölümü hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, www.3dprintshowistanbul.com adresini ziyaret edebilirler. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)