Mutfak Yenilerken Uzman Desteğinin Önemi Büyük

Kurumsal iletişim uzmanı Özge Ürkmez, İzmir’in huzurlu semti Güzelbahçe’de, iki oğlu ile birlikte hayatını sürdürüyor. Aynı zamanda pilates eğitmenliği de yapan Ürkmez için mutfak sadece yemek yapılan bir yer olmanın çok ötesinde aile ve samimiyetin buluşma noktası anlamına geliyor. Hem zevkine hem de ailenin ihtiyaçlarına hitap eden yeni mutfağına kavuşma yolculuğunu bizlerle paylaşıyor. 

Mutfak ailece bir arada olduğumuz, keyifli bir yer 

“Mutfakta çok vakit geçiririz. Çocuklar mutfakta yemeğe bayılır ben de onları izlemeye. Birlikte hem yemek yapar, hem sohbet eder, hem de hoş vakit geçirmiş oluruz” sözleriyle mutfağın aile içinde önemini vurgulayan Ürkmez yeni mutfağını, yemek pişen bir yer olmanın ötesinde, ailece bir arada olmanın, sohbetin ve keyifli anıların yaşandığı bir merkez olarak tarif ediyor. 

İntema

“Az çoktur” felsefesiyle zamansız bir stil 

Mutfak stili konusunda sadelikten yana olan Özge Ürkmez, “Az çoktur” felsefesini benimsediğini belirtiyor. Gözü yormayan natürel renklerde, fazla detaylardan uzak, zamansız bir stili tercih ettiğini ifade ediyor. Aradığı bu özellikleri de İntema’nın Siena modelinde bulduğunu belirtiyor. Özge Ürkmez, İntema’yı tercih etme sebebini anlatırken alanında uzman ve köklü bir marka olmasının kararında etkili olduğunu belirtiyor ve ekliyor; “İntema’da mağazaya girdiğim ilk anda tasarım çizgisini kendi zevklerime uygun buldum. Zengin aksesuar çeşitleriyle uzun yıllar ürün kullanabileceğim, kullanışlı bir mutfak ortaya çıkarabileceğimizi hissettim.” 

Tasarım sürecinde önerileri değerlendirmek önemli 

Mutfak yenileme sürecinde, İntema’daki mimarın proje aşamasından son ana dek verdiği uzman desteğinin önemini vurgulayan Ürkmez sözlerini şöyle sürdürüyor; “Teknik detaylar ve yeni depolama sistemler konusunda İntema’daki mimarın önerilerini değerlendirerek, ailemizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunan çok kullanışlı bir mutfağa sahip olduk.” 

İntema

Uzman desteği hayal kırıklıklarını önlemek için kaçınılmaz 

İntema’daki deneyimini mağazada görüp etkilendiği mutfak teşhirlerinden başlayarak değerlendiren Özge Ürkmez, ürün seçimi aşamasından, ücretsiz projelendirme hizmetine, mutfağa dair bir çok tamamlayıcı ürünün tek yerde bulunmasının getirdiği konfor duygusuna kadar her aşamada keyifli bir deneyim yaşadığını belirtiyor. “Tüm süreci İntema’nın bir bütün olarak ele alması ve mimardan, montaj ekibine kadar tüm ekibin işini ustalıkla halletmesi, satış sonrasındaki süreçi yakın takip etmelerini tadilat sürecimizi çok kolaylaştırdı.” sözleriyle deneyimini özetleyen Ürkmez mutfağını yenilemek isteyenlere şu tavsiyeleri veriyor; “Bence uzman desteği olmadan hayal kırıklıkları ve pişmanlıklar yaşanabilir. İşi bilen bir ekiple çalışmak cidden çok önemli ve kıymetli. Mutfağınızı yenilemeden önce stilinizi belirleyin, araştırmalar yapın ve mutlaka en yakın İntema noktasına uğrayın.”


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)