Nostalji Rüzgarı Vintage Günleri İle Bilkent Center'da

Bilkent Center, nostalji severleri bir araya getiriyor. Birbirinden özel etkinliklerin ve konserlerin eşlik edeceği gerçekleşeceği Vintage Günleri, 20-23 Ekim tarihlerinde Bilkent Center’da Başkentliler ile buluşacak.

Bilkent Center Vintage Günleri

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Bilkent Center’da “vintage” rüzgârı esecek. 20-23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Vintage Günleri’nde; birbirinden keyifli atölyeler, vintage ve ikinci el ürünler, antikacılar, sahaflar ve özel tasarımlar ziyaretçilerle buluşacak. Bilkent Center’da gün boyu sürecek olan plak dinletisi ve açık alan konserleri ile katılımcılar keyifli bir zaman yolculuğuna çıkacak.

Nostaljik lezzetler, klasik arabalar, retro oyuncaklar ile 70’li ve 80’li yılların ruhunu yansıtacak olan Vintage Günleri’nde, antika severler için de birbirinden özel parçalar yer alacak.

Düzenledikleri festivaller ve özel etkinliklerle Başkentlileri bir araya getiren Bilkent Center’ın AVM Müdürü Ayhan Aytekin “Bilkent Center olarak; ev sahipliği yaptığımız festivaller, konserler ve çeşitli etkinliklerle sosyal hayatın her alanını Ankaralılar ile bir araya getirmeye özen gösteriyoruz. AVM’lerin sosyal hayatın önemli bir parçası. Bizler de bunun bilinciyle sanatsal, kültürel ve sosyal alanlarda düzenlediğimiz etkinliklerle Ankaralıları buluşturmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. Vintage Günleri ile geçmişe dair özlediğimiz ve belki de unuttuğumuz birçok şeyi tekrar tadacağız. Tüm Başkentlileri bu özel günlerde bizlere eşlik etmeye davet ediyorum.” dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)