EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Ofiste Kırmızı Enerji!

Kaliteli mobilya üretimini tasarım ve modayla birleştiren Tuna Ofis’in kırmızı ürünleri, yeni yılda ofis çalışanlarına hem enerji hem de şans getiriyor! Sofalardan sehpalara, kesonlardan çalışma koltuklarına kadar tüm ürünlere canlılık katan kırmızı ile ofisler çok daha dinamik ve modern bir görünüme kavuşuyor.

Yeni yıl heyecanı hepimizi yavaş yavaş sarmış durumda. Evlerimizi süsledik, sevdiklerimize alacağımız hediyeler için alışverişi tamamladık. Şimdi bu heyecanı, günümüzün önemli bir bölümünü geçirdiğimiz ofislerimize taşımanın tam zamanı! Yeni yılın vazgeçilmez rengi kırmızı, Tuna Ofis’in modern tasarımlarıyla birlikte çalışma ortamlarına enerji ve hareket getiriyor. Sofalardan sehpalara, kesonlardan çalışma koltuklarına kadar ofislerin her alanında kullanılan kırmızı, metal ve ahşap ürünlere eşsiz bir dokunuş katıyor. Kırmızının verdiği enerji yaratıcı fikirleri tetiklerken, dinlenme alanlarına getirdiği dinamizm ile sohbetler çok daha keyifli geçiyor.

Tuna Ofis, kumaş, renk ve döşeme seçeneklerinde sunduğu geniş seçki ile yeni yılda hayalimizdeki ofiste çalışmamıza olanak tanıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)