Orka Banyo ile Asimetrik Formların Dansı

Asimetrik formların dansı... Estetiğin ahşapla buluşması... Eşyalar hiç bu kadar modern bir alanda saklanmamıştı... Orka Elegance, şıklığı ve işlevselliği ile banyoların yeni favorisi.. Özgün çizgisi ve parlak lake yüzeyi ile rutinlerden sıkılanlar için eşsiz bir tasarım... 2014 Goldline Collection ürün sınıfında bulunan Orka Elegance, mineral lavabosu ve birinci sınıf mdf üzeri parlak polygloss yüzey gövdesi ve kapakları ile sunuluyor. Tercihe göre LED aydınlatmalı büyüteçli ve IP44 normunda suya ve toza dayanıklı aynası ile Elegance ya da ayna yanı dolap ve raf sistemi ile Elegance Store seçeneği ile konforun ön planda olduğu bir banyoya kavuşacaksınız. Frenli tam açılım çekmece ve kapakları ile kullanım kolaylığının yanı sıra çocukların güvenliği de düşünülüyor. Üst çekmecelerden çekmece organizeri ile sunulan bölmeler banyonuzda detayların da yer bulmasını sağlıyor. Orka Elegance


modelinde kapak içleri de işlevsel ve kullanışlı oluyor, birer saklama alanına dönüşüyor. Cam raflı boy dolabı ile sunulan model, dolap kapağı içinde yer alan özel raf sistemi ile ekstra saklama alanı sağlıyor. Orka Elegance Abanoz Polygloss, Ceviz Polymat ve Beyaz Lake olmak üzere üç renk alternatifi ile 2014 Orka Banyo Koleksiyonunda yer alıyor. Dalgalı formdaki hatları ile Elegance sizi şıklığa davet ediyor.

Orka Banyo Mobilyaları modüler olma özelliği nedeniyle farklı zevklere göre farklı şekillerde kombinlenebiliyor. Faklı modülleri bir araya getirerek kendi zevkinize göre yepyeni bir tasarım oluşturulabilir, farklı serilerden seçtiğiniz modüller ile kendi banyonuzu kendiniz dizayn edebilirsiniz.

Orka Banyo, yılların tecrübesine dayanan profesyonel işçiliği sıra dışı tasarım gücü ile birleştirerek hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Doğallığı banyolara taşıyarak özgün çizgileri yansıtan Orka Banyo, kullandığı üstün teknolojiyi ve benimsediği yüksek kalite anlayışını Ar-Ge yatırımlarıyla banyo tasarımlarına yansıtıyor, evlere estetik ve şıklık katıyor.


Yorumlar

Ersin Demir 2 Ocak 2016

Merhabalar asimetrik bir metrelik evyesi solda böyle bir imalatimiz varmı varsa fiyatı nedir iyi çalışmalar

Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)