EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Otis, Tüm Dünyaya Çevreci Çözümler ÜretiyorOtis; enerji tasarrufu konusunda yenilikçi ürünleriyle, tüm binaların ihtiyacını karşılayan çevre dostu çözümler sunuyor. Otis Türkiye ve Orta Doğu Direktörü Bora Gülan, "En son teknolojileri kullanarak sunduğumuz ürün ve hizmetlerle, yüzde 75'i bulan oranlarda enerji tasarrufu sağlıyoruz" dedi. 

Daha yeşil bir çevre için "Yeşil Yol" anlayışını benimseyen Otis; asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yol alanında ürettiği çevre dostu ürünleri ile dünya lideri olarak faaliyetini sürdürüyor. Otis'in, dünyada 60 binden fazla çalışanını, geleceğe olumlu bakmaları ve sorumluluk üstlenmeleri için teşvik ettiğini vurgulayan Otis Türkiye ve Orta Doğu Direktörü Bora Gülan, "Otis'te çevre bilinci, üretimden servis hizmetine kadar tüm faaliyetlerimize yansıyor. Yaptığımız her işe çevreci duyarlılıkla yaklaşmak bizim en baştan itibaren verdiğimiz bir taahhüt.


Böylece şirketimiz, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle, daha yeşil ürün kullanımı hedefine doğru ilerliyoruz" diye konuştu.Çevre dostu Otis, yeşil bir çevre için kullandığı formüllerin birer yansıması olan "Gen2", "ReGen", "Gen2 Switch" ve "Compass Plus" adlı ürün ve sistemleri ile önemli oranda enerji tasarrufu sağlıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)