Oxipaint ile Kötü Kokulara Son!

Şehrin kirli havasından kaçıp, evinde derin ve temiz bir nefes almak isteyenler için Seranit Yapı Gereçleri Oxipaint’i geliştirdi. 9 farklı renk seçeneği bulunan Oxipaint, yaşam alanlarında oluşan kötü kokuları emerek, ferahlık sağlıyor.

Seranit Yapı Gereçleri tarafından geliştirilen ve yaşam alanlarında oluşan amonyak ve benzeri kötü kokuları emilimini sağlayan Oxipaint, daha sağlıklı bir solunuma olanak sağlıyor. Küf ve bakteri oluşumunu önleyen Oxipaint ayrıca nem seviyesini dengeleyerek alerjik rahatsızlıkları ve astımı olan kişilerin temiz ve sağlıklı bir hava solumalarına yardımcı oluyor.

Yaşam alanlarında sağlıklı ve temiz kokulu bir hava sağlayan Oxipaint, ev dekorasyonunun en moda renkleri olan çakıl, istiridye


kabuğu, güz güzeli, mine, sultaniye, kese kağıdı, krem, ıslak kumsal ve lavanta renk alternatifleri ile dekorasyona ve sağlığına önem verenlerin tercihi oluyor.

Yenilikçi ürünlerle müşterilerin tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirdiklerini belirten Seranit Grup Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba; “Şehir içinde yaşanan hava kirliliği hepimiz için büyük bir sağlık sorunu yaratıyor. Bu durum bizi “yaşam alanlarımızda daha temiz bir hava nasıl elde ederiz?” sorusuna yöneltti ve Yıldız Teknik Üniversitesi ile yaptığımız ar-ge çalışmaları sonucunda Oxipaint’i geliştirdik. Doğal bileşenlerden oluşan Oxipaint, kötü kokuları ve çeşitli kimyasal gazları yok ediyor ve böylece hava kalitesini artırıyor” şeklinde konuştu.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)