Özel Yaşam Alanlarının Özel Rengi: Cubo'dan Badem

CUBO’nun 2022 iç cephe kartelasında yer alan BADEM rengi, toprağı, verimliliği, bağlılığı ve güveni temsil ediyor. Etkisi oldukça kuvvetli, tatlı bir kızıl kahve tonunda olan BADEM rengi ile doğanın huzurunu yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Cubo Badem Rengi

Türkiye’nin boya sektöründeki önemli oyuncularından CUBO’nun, bademden esinlenerek renk kartelasına kattığı ve dekorasyona farklı bir tarz kazandıracak BADEM rengi sadakatin, konforun ve güvenin rengi.

Tatlı bir kızıl kahveyi adresleyen BADEM rengi ile kendinize özel alanlar tasarlayabilirsiniz. Dilerseniz açık renkteki bir duvarın üzerine uygulayacağınız geometrik formlarla yaşam alanlarınıza daha modern bir hava katabilirsiniz. Farklı renklerle kombinleyerek sınırsız mekanlar yaratabilirsiniz.

Ezberlerin dışındaki BADEM rengini tercih edeceğiniz alan ister yatak odanız, ister oturma odanız, ister sıcak bir karşılama için antreniz ya da koridorlarınız olsun mekana bambaşka bir boyut kazandırabilirsiniz.

Renk literatüründe insan üzerinde güvenli, doğal ve tutarlı bir etki yaratan kahve tonları, mekanda tercih edildiğinde iddialı ve zengin bir duruş da sergiler. İnsan psikolojisi üzerindeki olumlu etkileri olan kızıl kahve tonları, mutluluk verir, canlı hissettirir, hayal gücünüzün gelişimine yardımcı olur.

CUBO’nun renk kartelasından tercih edeceğiniz iç cephe rengi BADEM’i, ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün gruplarında hazır olarak bulabilirsiniz.

CUBO’nun BADEM rengini “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız açık renk tonlarıyla bir arada kullanarak sınırların ötesinde mekanlar yaratabilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)