Panasonic Electric Works Türkiye Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı'na Katılıyor

Panasonic Electric Works Türkiye, akıllı binalara yönelik geliştirdiği ürün ve çözümleriyle, 23-26 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı'na katılıyor.

Panasonic Electric Works Türkiye

Sürdürülebilir bir gelecek için kritik önem taşıyan akıllı binaların ihtiyaç duyduğu ürün ve çözümleri sunan Panasonic Electric Works Türkiye, enerji tasarrufu ve kullanım kolaylığı sağlayan teknolojisiyle faaliyetlerini sürdürüyor. 100 yılı aşkın enerji tasarrufu alanındaki deneyimi ile şirket, akıllı şehirlerin inşasında önemli bir role sahip olan akıllı bina çözümlerini dünya çapında tanıtmaya hazırlanıyor.

Uluslararası katılımlı Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı, bu yıl 23-26 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek. Ürün ve çözümleriyle fuardaki yerini alacak Panasonic Electric Works Türkiye, Hall 10 C2'deki 236 metrekarelik standında ziyaretçilerle buluşacak.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Yeni Nesil Teknolojiler

Panasonic Electric Works Türkiye'nin sürdürülebilir bir gelecek için tasarladığı yeni nesil akıllı ev teknolojileri, kullanıcılara daha konforlu bir yaşam sunmanın yanı sıra güvenli ve verimli bir hayat vaat ediyor. Ayrıca, Thea IQ Bina Otomasyon Sistemi ile bağlanabilirlik ve uzaktan yönetim gibi adımlar güvenli bir şekilde yönetilebiliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)