PMS Alüminyum, ALUEXPO 2023 Fuarı'nda Katma Değerli Teknolojilerini Görücüye Çıkardı

PMS Alüminyum, Türkiye'nin önde gelen alüminyum üreticilerinden biri olarak sektördeki en önemli etkinliklerden biri olan ALUEXPO 2023 Fuarı'nda en son teknoloji ürünlerini gururla sergiledi. Firma, yenilikçi ve katma değerli ürünleriyle, fuara gelen ziyaretçilerin büyük ilgisini çekmeyi başardı.

1988 yılından beri alüminyum sektöründe faaliyet gösteren PMS Alüminyum, 8. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı'nda (ALUEXPO 2023) H1-C120 numaralı stantta en son teknoloji ürünlerini tanıttı.

Fuar süresince yapılan açıklamalarda PMS Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Merve Önsever Çağlayan, ALUEXPO 2023'ü başarılı bir şekilde tamamladıklarını ve yeni iş bağlantıları kurduklarını belirtti.

Çağlayan, fuar boyunca en son teknoloji ürünlerini ve inovatif çözümlerini ziyaretçilere tanıttıklarını belirterek, "ALUEXPO 2023 gibi alüminyum sektörünün en önemli etkinliklerinden birinde geliştirdiğimiz ileri teknoloji ürünlerimizi sergilemekten gurur duyduk. Fuarda müşterilerimizle buluştuk ve bir dizi ikili iş görüşmesi yaparak yeni iş bağlantılarına imza attık." dedi.

Çağlayan, fuarların sektörün gelişimine katkı sağladığını vurgulayarak, sektörle ilgili her organizasyonda aktif olarak yer almaya özen gösterdiklerini ifade etti.

Güçlü bir AR-GE altyapısına sahip olduklarını belirten Çağlayan, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için uzman kadrolarıyla çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. Çağlayan, "TEKNOSAB'daki yeni fabrikamızla AR-GE Merkezi'nde yaptığımız çalışmalarla sektörde fark yaratacak projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz." dedi.

Çağlayan, yerli ve milli üretim önceliklerini vurgulayarak sürekli gelişim prensibiyle üretmeye devam edeceklerini belirtti.

PMS Alüminyum ALUEXPO 2023 Fuarı

PMS Alüminyum'un "Gelecek İçin Bir Adım" adlı projesi, Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği (TALSAD) tarafından düzenlenen "Geri Dönüşümün Parçası Ol" proje yarışmasında 3.'lük ödülünü almaya hak kazandı. Firma, ödül törenine sponsor olarak katılırken, PMS Alüminyum İcra Kurulu Üyesi Rasim Erdoğan'a teşekkür plaketi sunuldu. Proje kapsamında, %100 hurda kullanımıyla %100 birincil alüminyumdan üretilen nihai ürünlerin kalite değerlerine ulaşıldı.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)