EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Prestijli Konut Projelerinde ISVEA İmzası

İtalyan ISVEA, Türkiye’nin en gözde konut projeleri arasında gösterilen NEF 98, NEF 08, NEF 22, Soyak Konforia, Sur Yapı İlkbahar ve Kurtköy 360’ın banyolarını İtalyan şıklığı ve zarafeti ile tanıştırıyor.

İtalyan tasarım anlayışı ve estetiği ile tüm dünyadaki banyo dekorasyon trendlerine yön veren ISVEA, pek çok büyük ve saygın projede tasarımlarıyla göz dolduruyor.  

ISVEA’nın ödüllü tasarımları NEF projelerinde

İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinde inşa edilen NEF 98 ve NEF 08 banyolarında ultra ince kenarlı, iddialı ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Sistema Frame Sharp&Slim lavabolar ve A’Design Award 2014’te ödüle layık görülen, ince hatları ile zarif bir görünüme sahip olan Sentimenti asma klozetler tercih edildi. NEF 22 projesinde ise Sistema lavaboların yanı sıra ödüllü tasarım stüdyosu Nativita Design Studios imzası taşıyan, IF Design, Red Dot Design, A’Design Award ve Plus X Award ödüllerinin sahibi Sott’Aqua serisi’ne ait ince kenarlı lavabolar kullanıldı.

Sur Yapı İlkbahar projesinde doğaya dost tasarımlar

Sur Yapı Mimari Grubu tarafından tasarlanan “Sur Yapı İlkbahar” projesi, doğayla özdeş peyzaj düzenlemesi, keyifli aktivite ve sosyal alanlarıyla İstanbul’un merkezinde ayrıcalıklı bir yaşam alanı yaratıyor. Farklı daire seçeneklerinin bulunduğu ve 304 konuttan oluşan İlkbahar projesinde, İtalyan ISVEA’nın her banyoyla muhteşem uyum sağlayan ve kaliteyi estetikle bir araya getiren Soluzione serisi asma klozetler ve Sistema lavabolar kullanıldı. Genesis Research&Design tarafından tasarlanan Soluzione serisi, az su tüketimine olanak sağlayan aquaPlus özelliği ile doğaya dost bir tasarım.

Soyak Konforia ve Kurtköy 360’ın da tercihi ISVEA

İstanbul’un hızlı gelişen bölgesi Bahçeşehir’de inşa edilen ve 271 konuttan oluşan Soyak Konforia’nın banyolarında ISVEA’nın Soluzione çanak lavaboları kullanılırken, Kurtköy 360 projesinde de Sentimenti asma klozetler ve Sistema çanak lavabolar projenin konseptine uygun olarak seçildi. Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)