Puffy’den Gülben Ergen’li “Puffy’dik Uyku Günleri” Kampanyası Reklam Filmi

Yataktan bazaya, yastıktan yorgana, nevresimden pikeye tüm iyi uyku ihtiyaçlarını tek bir noktada müşterileriyle buluşturan ve uykuda yeniliğin öncüsü olan Puffy’nin marka yüzü ünlü sanatçı Gülben Ergen’in başrölünde yer aldığı reklam filmi yayında. “Eski yatağınız uyutmadığında çığır açan bir formül bulmuyorsanız, Puffy’dik Uyku Günleri’ne gelin” diyen Gülben Ergen, reklam filmiyle birlikte iyi uykuyu arayanları Puffy’ye davet ediyor. 

Yataktan bazaya, yastıktan yorgana, nevresimden pikeye tüm iyi uyku ihtiyaçlarını tek bir noktada müşterileriyle buluşturan ve uykuda yeniliğin öncüsü olan Puffy’nin marka yüzü ünlü sanatçı Gülben Ergen’in başrolünde yer aldığı “Puffy’dik Uyku Günleri” kampanyası reklam filmi yayına girdi. Gülben Ergen başrolünde gerçekleştirilen reklam filmiyle iyi uykunun önemi vurgulanırken, film sırasında ünlü sanatçı Ergen, geceleri iyi uykuya ulaşamayanlara “Eski yatağınız uyutmadığında çığır açan bir formül bulmuyorsanız, Puffy’dik Uyku Günleri’ne gelin” ve “Eski yatağınız uyutmadığında kitap yazmıyorsanız, Puffy’dik Uyku Günleri’ne gelin.” diyor. Kampanya kapsamında Puffy, tek kişilik yatak, baza ve başlıktan oluşan öğrenci setini, 6.495 TL’den başlayan fiyatlarla öğrenciler ve velilerle buluştururken, çift kişilik seçili yatak alımlarında alez, yorgan ve yastık hediye ederek iyi uykuyu müşterileriyle buluşturuyor.

Havas İstanbul imzalı kampanya filminde iyi uykuya ulaşmak isteyenlere Gülben Ergen, Puffy’dik Uyku Günleri kampanyasıyla Eski yatağınız uyutmadığında yazar ya da bilim insanı olmuyorsanız, Puffy’dik uyku günleriyle iyi uykuya ulaşın mesajını veriyor. Ergen’in başrolündeki reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Shortcut’tan Müfit Samık oturuyor.

KÜNYE

Reklamveren: Yataş Puffy

Reklamveren Temsilcileri: Can Arıkan, Aslı Delioğlu, Kaan Güneş

Reklamveren Prodüksiyon Danışmanı: Sena Alpsan

Reklam Ajansı: Havas İstanbul

CCO: Volkan Dalkılıç

Kreatif Direktör: Eray Hökelek

Kreatif Grup Liderleri: Gizem Arlı Sirkeci, Hüseyin Gündüz

Kreatif Ekip: Kamer Hızal, Alp Aktaş

Stratejik Planlama: Ersan Avcı, Dicle Doğan

Grafik Ekibi: Hasan Yıldırım, Sait Akdemir, Senem Türkerden

Trafik Direktörü: Enhar Giritli Baydar 

Müşteri İlişkileri Direktörü: Yağmur Erengül

Marka Direktörü: Yeşim Tamuroğlu Kaya

Marka Ekibi: Elif Karadağ, Tuğçe Genç

Ajans Prodüktörleri: Volkan Alkan, Doğaç Aktan

Medya Planlama Ajansı:

Prodüksiyon Şirketi: Shortcut

Yönetmen: Müfit Samık

DOP: Veli Kuzlu

Yapımcı: Esra Seyrekbasan

Sanat Yönetmeni: Merktal Kanıbelli

Oyuncu: Gülben Ergen

Reklam filmi: Puffy’dik Uyku Günleri


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)