Romantik Bir Dokunuş Cubo'dan "Açık Gül Pembe Rengi"

Mayıs ayının gelmesiyle havalar ısındı, ağaçlar çiçek açtı ve doğa canlandı. Soğuk geçen kışın ardından özlemle beklenen yaz mevsimi de yaklaştı. Bu hava değişimiyle birlikte hepimize bir canlılık ve enerji geldi. Bahar havalarından daha da keyif alabilmek, enerjimizi daha da artırmak, yaşam alanlarımıza yapacağımız ufak dokunuşlarla güçlenecektir. Yaşam alanlarımızı bahara hazırlamanın en pratik yolu ise duvarlarımızın rengini değiştirmekle çok mümkün.

Cubo'dan Açık Gül Pembe Rengi

Bu yenilenme için CUBO’nun Açık Gül pembe rengi tatlı bir alternatif olabilir. İçinde çok az miktarda turuncu barındıran açık pembe tonundaki Açık Gül pembe rengi tam romantiklere göre. Özellikle kadınların sevdiği renkler içinde yer alan Açık Gül pembe yaşam alanlarına sevimli bir hava da katıyor.

Sevgiyi, sevecenliği ve şefkati temsil eden CUBO’nun ‘Açık Gül pembe’si yatak odalarında, oturma odalarında, yaratıcılığı tetikleyen özelliği ile genç odalarında tercih edebileceğiniz bir renk.

CUBO’nun Açık Gül pembe rengini, tercih edeceğiniz iç cephe boyası ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün gruplarında hazır olarak bulabilirsiniz. CUBO’nun Açık Gül pembe rengini “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız farklı renk tonlarıyla birlikte kullanarak sıra dışı tasarımlar yaratabilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)