Sadeliğin Tasarımla Buluşması; Zehnder Subway!

Zehnder Group, Subway modeli ile kalite, tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Şık ve sade tasarımı, her alana uygun kullanım kolaylığı ile dikkat çeken Zehnder Subway, sıcak su veya elektrikle çalışabilen iki farklı modeliyle yaşam alanlarının vazgeçilmezi olacak.

İsviçreli Zehnder, yatay dizilmiş hassas çelik boruları çevreleyen çelik profilden oluşan sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken Zehnder Subway’i Türkiye pazarına sundu. Lazer kaynak metodu ile üretilen Zehnder’in yeni ürünü Subway’de kaynak izleri kullanılan özel teknoloji sayesinde gözle görülmüyor. Klasik dizaynı, havlu asılabilmesi için büyük aralıkları ve fonksiyonel özellikleriyle yaşam alanlarına değer katacak Zehdner Subway radyatörlerin sıcak su veya elektrikle çalışabilen iki farklı modeli bulunuyor.


Zehnder Subway, standart olarak krom ve fırçalanmış V4A paslanmaz çelik seçenekleri ile karşımıza çıkarken, talep üzerine farklı renk seçeneklerinde de üretimi gerçekleştirilebiliyor. Özel yağ solisyonu ile doldurulmuş elektrikli modelinde, kuru çalışma koruması, günlük ve haftalık programlama, oda sıcaklığının ayarlanması gibi çeşitli özelliklere sahip olan Zehnder Subway yaşam alanlarını verimli ve konforlu ısıtırken tasarım farklılığı ile estetik duygulara da hitap ediyor. EN 442 standartlarında ısı çıkış testi ve CE Sertifikası ile Zehnder Subway, dizayn radyatör alanında yepyeni bir dönem başlatıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)