​Seranit Grup, Cersaie Fuarı’nda Dünya Devleriyle Yarışacak

Yapı sektörünün köklü kuruluşlarından Seranit Grup, dünya seramik sektörünün önde gelen temsilcilerinin yer aldığı ve Avrupa seramik sektörünün en büyük fuarı olarak kabul edilen Cersaie’ye katılıyor. Seranit Porselen ve Serra Seramik markalarıyla fuara damgasını vurmaya hazırlanan Seranit Grup, 2016 yılına özel trendleri ile katılımcıların gözlerini kamaştıracak.

10 Eylül 2015 / İstanbul - Türk seramiğinin dünyadaki en önemli temsilcilerinden Seranit Grup, her yıl olduğu gibi bu yıl da Avrupa seramik sektörünün en büyük buluşması olan Cersaie Fuarı’na katılacak.

Her yıl İtalya’nın Bologna kentinde dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen sektör profesyonellerini buluşturan Cersaie Fuarı’nda Seranit Grup, Seranit Porselen ve Serra Seramik’in birbirinden özel yeni ürünlerini yurtdışı pazarlarında görücüye çıkaracak. 28 Eylül – 2 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecek fuarda, Seranit Porselen’in doğal taş, beton ve ahşap etkisi verilmiş ürünleri ile Serra Seramik’in de en çok ilgi gören özel tasarımlı ürünlerini tanıtacak olan Seranit Grup, 2016 yılının trendlerini belirleyecek.

Türk seramiğini dünyada temsil ediyor

Sektör profesyonellerinin büyük ilgi gösterdiği ve 2016 yılının trendlerinin belirlendiği fuar ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Seranit Grup Başkan Yardımcısı Ece Ceylan Baba şunları söyledi:

“Cersaie Fuarı her yıl düzenlenen ve Avrupa seramik sektörünün kalbinin attığı bir organizasyondur. Bu nedenle bu fuarda olmak bizim için büyük önem taşıyor. Özgün, yenilikçi tasarımlar ile doğa dostu mimari çözümler sunan ürünlerimizle geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da hayli iddialıyız. Fuara katılımımız Türk seramik sektörünün ve tasarımlarının uluslararası alanda tanıtımına destek olmamız açısından da bizi onurlandırıyor. Seranit Porselen ve Serra Seramik markalarımızla gerçekleştirdiğimiz dünya standartlarındaki tasarım ve üretimimiz ile bu fuarda oluşturduğumuz işbirliklerimiz her yıl bizi daha da iyisini ve en kalitelisini yapmak için teşvik ediyor.”

Seranit Grup 19. Hall’de ziyaretçilerini bekliyor

Modern, teknolojik, kaliteli ve Avrupai tasarımlarıyla dikkat çeken Seranit Grubu bu yıl sektör profesyonellerini 19. Hall’de yer alan C10 ve D9 No’lu standlarında ağırlayacak. Seranit Grup, bu yılki fuarda Serra Seranit’in Auroa, Pulpis ve Solemare ürünlerini, Seranit Porselen’in ise Hormigon, Beton, Code 519 Filigran, Havana, Cotto, Festival, Valor, Code 514 Alcantara, Code 511 Camelia, Code 512 Romantica, Code 581 Victorian, Code 542 Sephora, Code 561 Beton, Fibre, New Wood, Marwood, Code 524 Cosmo, Code 513 Armoni, Morn, Code 515 My Skin serilerini tanıtacak


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)