Şişecam Düzcam 7. Ulusal Enerji Verimliliği Fuarı’nda Ziyaretçilerini Ağırladı

15.01.2016 - Şişecam Topluluğu şirketlerinden Avrupa’nın 2’nci, dünyanın 5’inci büyük düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, bu yıl da ‘7. Ulusal Enerji Verimliliği Fuarı’nda yerini aldı.14-16 Ocak 2016 tarihleri arasında İstanbul WOW Convention Center Yeşilköy’de düzenlenen fuara katılan Şişecam Düzcam, enerji tasarrufu sağlayan ileri teknolojiye sahip cam ürünlerinin yanı sıra yaşama değer katan yeni cam ürünlerini de tanıttı.

Şişecam Düzcam fuarda özel dekorasyonlu 50 metrekarelik standıyla yer aldı. Stantta “Isıcam K Test Tüneli” ve “Isıcam S Test Buzdolabı” ile ilgili bilgi alan ziyaretçiler, enerji tasarrufu sağlayan yalıtım camı ürünlerinin özelliklerini birebir deneyimleme şansını da yakaladı. Isıcam sistemlerinden güneş enerjisi camlarına kadar geniş ürün yelpazesini ziyaretçilerin beğenisine sunan Şişecam Düzcam, fuar merkezinde kurulan standında, katılımcıları yeni geliştirdiği Anti-Reflektif kaplamalı yüksek performanslı güneş enerjisi camlarıyla ilgili de bilgilendirdi.

Şişecam Düzcam, standında çeşitli performanslarda Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E camlarının yanı sıra dış cephe camları bölümünde Isıcam K 3+ ve Isıcam S 3+ yalıtım camları, Şişecam Renksiz Düzcam, Şişecam Renkli Düzcam, Şişecam Ultra Clear Düzcam, Şişecam Tentesol, Şişecam Tentesol Titanyum, güneş kolektörleri ve güneş panellerine yönelik üretilen Şişecam Güneş Enerjisi Camları ürünlerini de sergiledi. Katlanır Isıcam K T, Isıcam S T, Isıcam K 3+ ve Isıcam S 3+ teşhir standları da Şişecam Düzcam’ın standında sergilendi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)