Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da Ayrıcalıklı Tatil Fırsatı

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, ömür boyu tatil imkanı sunuyor. 1 haftalık tatil fiyatına ömür boyu 4 mevsim tatil fırsatı yakalamak için şimdi rezervasyon yapabilirsiniz.

Sur Tatil Evleri GYO Genel Müdürü Ömer Faruk Elmas

Sur Tatil Evleri GYO Genel Müdürü Ömer Faruk Elmas, 6 kişilik 2+1 ve 4 kişilik 1+1 devre mülklerini 30 ay vade farksız olarak satışa sunduklarını belirtti. Yaz aylarına özel uygun peşinat ve ara ödemelerle kolayca sahip olabileceğiniz devre mülklerinin aylık taksitleri 2+1 için 12 bin TL, 1+1 için ise 8 bin TL olarak belirlendi.

Sur Yapı Tatil Evleri GYO’nun yeni nesil tatil anlayışıyla geliştirilen projede, şimdi rezervasyon yapanlar ömür boyu tatil rezervasyonu yapmaya gerek duymayacaklar. 30 ay vade farksız taksitlerle devre mülk alanlar, yaza özel uygun peşinatlarla ayrıcalıklı tatilin kapılarını aralayacaklar.

Ömer Faruk Elmas, “Bünyemizde oluşturduğumuz yeni ödeme planıyla Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan rezervasyonlarını şimdi yapanlar hem ömür boyu tatil rezervasyonu yapmakla uğraşmayacaklar hem de satın alacakları devre mülkle ömür boyu tatilin tadını çıkaracaklar.” dedi. 6 kişilik 2+1 ve 4 kişilik 1+1 devre mülklerini peşin fiyatına 30 ay vadeyle sunduklarını belirten Elmas, ödeme planının ayrıntılarını paylaştı.

Ayrıca, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan devre mülk alan kişilerin Türkiye’nin önemli tatil destinasyonu olan Antalya’da tapulu bir mülk sahibi olacaklarına da vurgu yaptı.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın paylaşım ekonomisi anlayışı ve dört mevsim tatil konseptiyle tasarlandığını vurgulayan Elmas, otel konseptine sahip tesisin Konyaaltı sahilindeki özel plajdan, SPA ve Wellness olanaklarına kadar birçok imkan sunacağını belirtti.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da konaklayanlar, farklı tematik havuzlar ve çeşitli su aktivitelerinden faydalanabilecekler.

Elmas ayrıca, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın Kepez Kent Ormanı’na komşu konumuyla doğa aktivitelerine olanak sağlayacağını, farklı uzunluklarda koşu, yürüyüş ve bisiklet parkurlarının yanı sıra çeşitli orman aktivite alanlarının bulunduğunu belirtti.

Antalya’nın dört mevsim yaşayan ikliminin sağladığı avantajlarla, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya sakinlerine her mevsim çeşitli aktiviteler sunulacağını söyledi. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan kolayca ulaşılabilen Saklıkent, Alanya Akdağ ve Isparta Davraz Kayak Merkezi gibi yerlerde kış sporları yapılabileceğini de vurguladı.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’daki evlerin geniş balkonlu olduğunu, beyaz eşyalar, oturma grupları ve ev tekstili gibi ihtiyaçları karşılayacak eşyalarla donatıldığını belirten Elmas, devre mülk sahiplerinin konforlu bir tatil geçireceklerini sözlerine ekledi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)