Türkiye Finans’ın Yeni Genel Müdürlüğü “Türkiye’nin En İyi Ofis İç Mimarisi” Ödülünü Aldı

Türkiye Finans Katılım Bankası, Londra’da bu yıl 27’incisi düzenlenen International Property Awards 2018’in (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) Avrupa ayağı olan European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) gecesinden ödülle döndü. 

İstanbul Ümraniye’deki yeni Genel Müdürlük binası ile “5 Yıldız” alarak “İç Mimari” kategorisinde “Türkiye’nin En İyi Ofis İçi Mimarisi” ödülünü kazanan Türkiye Finans, 3 Aralık’ta sonuçları açıklanacak “Avrupa’nın En İyi Ofis İç Mimarisi” ödülüne de aday gösterildi. 

Türkiye Finans, Hayata Katılım Bankası stratejisinden güç alarak çalışanlarının hayatlarına katma değer sağlamaya devam ediyor. Geçen yıldan bu yana Ümraniye’deki yeni Genel Müdürlük binasında hizmet veren Banka, dünyanın en prestijli gayrimenkul ve mimarlık ödüllerinden biri olarak kabul edilen ve Londra’da düzenlenen International Property Awards 2018’in (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) Avrupa ayağı olan European Property Awards’da (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) Türkiye’ye büyük ödül kazandırdı.

Uluslararası jüri tarafından “İç Mimari” kategorisinde “5 Yıldız” olarak değerlendirilerek “Türkiye’nin En İyi Ofis İç Mimarisi” ödülünü alan Türkiye Finans Genel Müdürlük binasının iç mekân tasarımını, Türkiye’nin bu alanda en prestijli mimarlık ofislerinden biri olarak kabul edilen M-Ofis Mimarlık yaptı. Ödülü, gecede Türkiye Finans ve M-Ofis Mimarlık adına projenin mimarı yüksek mimar A. Sinan Timoçin aldı.

Türkiye Finans yeni Genel Müdürlük binası ile bu ödüle layık görülürken 3 Aralık’ta sonuçları açıklanacak olan “Avrupa’nın En İyi Ofis İç Mimarisi” ödülüne de aday gösterildi. Türkiye Finans mimari alanda kazandığı bu ödülle Hayata Katılım Bankası vizyonundan güç alarak çalışanlarının mesai saatlerini daha verimli hale getirecek keyifli ve konforlu alanları çalışanlarına sunmaya devam ediyor.

European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) gayrimenkul ve mimarlık alanlarında dünyanın en prestijli ödül organizasyonu olup uluslararası yatırımcıları, mimarları ve gayrimenkul firmalarını buluşturuyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)