Türkiye’nin İlk Porselen Tezgahı T-One Mutfaklarda Sınırları Aşıyor

Türkiye'nin ilk porselen tezgahı T-One, mutfaklarda sınırları aşmak için yeni ebatlar ve üstün özellikler sunuyor. Kaleseramik tarafından geliştirilen bu ürün, Kalesinterflex'in özelliklerini taşıyor ve 162x323 cm boyutlarıyla ve 12mm - 20 mm kalınlık seçenekleriyle mutfaklarda kullanımı kolaylaştırıyor.

porselen tezgahı T-One

T-One Porselen Tezgah, çizilmeye karşı dayanıklı, leke tutmayan ve aşırı sıcak veya soğuktan etkilenmeyen bir yüzey sunarak mutfaklara fonksiyonellik katıyor.

T-One, dekorasyon tutkunlarının ve profesyonellerin ihtiyaçlarına göre şekillenebilen geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Decotech, Bodytech, Flowtech, Glowtech, Formtech, V-Intech ve Openbook gibi yedi farklı üretim teknolojisiyle çeşitli tasarım seçenekleri sunuyor.

Ürünlerin yüzeyine özel olarak uygulanan teknolojiler, farklı görsel etkiler ve dokular sağlayarak mekanlara derinlik katıyor. Ayrıca, T-One Porselen Tezgah'ın dayanıklı yapısı ve hijyenik özellikleri, ünlü şeflerin tercihi haline gelmiştir. Bu tezgahlar, ev kullanımı ve endüstriyel mutfaklar için idealdir ve yaşam alanlarına estetik bir dokunuş sağlar.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)