Uzun Ömürlü Cephelerin Sırrı Baumit CrystalEffect ile Tanışın

Baumit, İnovasyon Merkezi tarafından geliştirilen Baumit CrystalEffect özelliği ile donatılmış Baumit CrystalSet, bakım gerektirmeyen dış cepheler için yenilikçi bir çözüm sunuyor. Binalara nefes alma kabiliyeti kazandırmasıyla öne çıkan bu mineral son kat kaplama, estetik açıdan da önemli bir katkı sağlıyor. CrystalSet, Baumit CrystalActivator ve Baumit CrystalTop ile birlikte kullanıldığında farklı cephelerde etkili sonuçlar elde edilmesini sağlıyor.

Baumit CrystalEffect

Mantolamada öncü olan Baumit CrystalSet, dayanıklılığı ve estetiği bir araya getiren formülüyle inşaat profesyonellerine kristal berraklığında dış cephe dokunuşları sunuyor. Kir tutmama özelliği sayesinde dış cephe bakım masraflarını azaltırken, doğal nefes alabilen ve son derece dayanıklı bir yüzey sağlıyor. Baumit Türkiye Teknik Müdürü Meltem Bayraktar San, ürünün inovatif özelliklerini şu sözlerle açıklıyor: “Baumit CrystalSet, kullanıma hazır mineral son kat kaplama Baumit CrystalTop ve Baumit CrystalActivator ile birlikte sunuluyor. CrystalTop içindeki eşsiz CrystalEffect özelliği, CrystalActivator ile aktive edilerek benzersiz bir görünüm sunuyor. Bu ürün, kentlerin siluetini belirleyen uzun ömürlü ve estetik cepheler için ideal bir seçenek.”

Kristal sertliğindeki dayanıklılığıyla, Baumit CrystalSet ile kaplanmış cepheler uzun yıllar boyunca temiz ve canlı kalıyor. Bu ürün, kir ve tozun cepheler üzerinde birikmesini engelleyerek yapıların estetik görünümünü korurken, renklerinin solmasını da önler.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)