​Vadistanbul Projesinde Bir Dünya Markası “Ideal Standard”

200 yıllık köklü bir geçmişe sahip, dünyanın lider Banyo markası Ideal Standard, İstanbul’un en prestijli projeleri arasında gösterilen Vadistanbul’un banyolarına lüks ve zarif tasarımlarıyla damgasını vurdu.

Dünya markası Ideal Standard, Türkiye’nin en gözde konut projelerinde yer almaya devam ediyor. İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup, Aydınlı Grup ve Invest İnşaat tarafından, Maslak Ayazağa’da konumlanan Vadistanbul projesinin birinci etabı Vadistanbul Teras tamamlandı.


50.467 m2 alan üzerine konumlanmış 1.111 adet daire, Türkiye’nin en büyük ofis kompleksinde geniş ve ferah ofis seçenekleri ve sosyal tesisleriyle standartları yüksek bir yaşam alanı yaratan Vadistanbul Teras’ın tüm konutlarında Ideal Standard imzası yer alıyor.

Vadistanbul projesinde 1+1’den 5+1’e alternatiflerin bulunduğu dairelerde kullanıcıların hayatını kolaylaştıran ve banyolarını mükemmel bir yaşam alanına dönüştüren Ideal Standard’ın banyo dolapları ve armatürleri projenin tarzına uygun olarak seçildi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)