Velux Düşük Eğilimli Çatılara Sahip İç Mekanları Favori Alanlarınıza Dönüştürüyor

Çatı penceresinin mucidi VELUX, düşük eğimli çatılara özel sunduğu yeni ürünle aydınlık ve sağlıklı iç mekân iklimi yaratıyor.

VELUX DÜŞÜK EĞİMLİ ÇATILAR

İlk modern çatı penceresini 1942 yılında geliştiren VELUX, 80 yılı aşkın süredir çatıdan gün ışığı ve doğal havalandırma sağlayan ürünler geliştirerek, çatıların bir cephe gibi tasarlanıp kullanılabilmesine yardımcı oluyor. Son yıllarda inşaat sektöründe düşük eğimli çatıların artmasıyla gelen talepleri karşılamaya yoğunlaşan VELUX yeni GBL çatı penceresini geliştirerek, iç mekânları favori alanlarınıza dönüştürüyor. VELUX GBL çatı penceresi, 10o ila 20o (%18-%38) çatı eğimi uygulamaları için yeni bir çözüm sunuyor. Çatı eğimi yeterinde elverişli olmayan projelerde yükseltme çerçevesi kullanmaya gerek kalmadan kolaylıkla montajı yapılabiliyor. Estetik, enerji verimliliği ve gün ışığı ile modern çözümler arayan kullanıcıların taleplerini karşılayan VELUX, yeni GBL çatı penceresini en çok tercih edilen yedi ölçü ile sunuyor.

Üst Düzey Su Tahliye Sistemi

VELUX GBL çatı penceresi, düşük eğimli çatılarda su tahliyesi ile ilgili endişeleri ortadan kaldıracak bir yeniliğe imza atıyor. Bu modele özel tasarlanmış EDG eteklik, katlanarak üçgen şeklini alır ve suyun farklı noktalara hareketini önleyerek aşağı yönde akış sağlar. Daha uzun ve ekstra geniş bu eteklik, pencerenin alt kısmında su birikmesini önler. Pencerenin dört bir yanında kullanılan alüminyum profiller suyun akışını destekleyerek tahliye edilmesini sağlar. Kanat üzerinde su birikintisini önlemek için Glass-to-edge teknolojisi geliştirilerek cam yüzey üzerinden su akışı sağlanır.

VELUX DÜŞÜK EĞİMLİ ÇATILAR

Maksimum Enerji Performansı 

VELUX GBL çatı penceresi, üç camdan oluşur ve üstün ısı yalıtım performansına sahiptir. Mükemmel enerji performansının yanı sıra, UV filtresi ile zararlı güneş ışınlarından korur ve gürültü önlemeyi sağlayan yapısı ile yağış sesini azaltır. Avrupa’nın en büyük rüzgar tünelinde test edilerek başarı sağlayan hava koşullarına dayanıklı yapısı, hırsızlığa karşı koruma, bakım gerektirmeyen PU çerçeve ve 10 yıl VELUX Türkiye garantisi ile kullanıcıya sunuluyor. VELUX’ün yüm çatı pencereleri, minimum enerji tüketimi, maksimum ısı ve ses yalıtımı sağlayarak yüksek kalitede iç mekân iklimi ve dinlenmek için sakin bir yer yaratıyor.

VELUX DÜŞÜK EĞİMLİ ÇATILAR

Her İhtiyaca Uygun Çalışma Şekli ve İç Aksesuarlar 

VELUX GBL çatı pencereleri manuel kullanımın yanı sıra, erişilemeyen yükseklikler için solar motorlu kullanıma sahiptir. Güneş enerjisinden maksimum faydalanarak kullanım sağlayan solar motor sistemi, elektrik kullanımına da çözüm getiriyor. Tüm pencere ölçülerine uyumlu, dikkatli bir şekilde yerleştirilmiş dış ve iç aksesuarlar, ısı koruması ve ışık kontrolü sağlar. GBL çatı pencereleri, panjur, gölgelik, tam karartma/yarı geçirgen perdeler ve montaj aksesuarlarından oluşan eksiksiz bir portföy ile tamamlanmaktadır.

VELUX DÜŞÜK EĞİMLİ ÇATILAR

Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)