Yazgan Tasarım Mimarlık, "Tema İSTANBUL" ile Kazandı

Tema İSTANBUL'a, International Property Awards'dan 
‘Satış Ofisi ve Peyzaj Düzenlemesi’ ile prestijli ödül...
Türkiye’nin mega karma projesi Tema İSTANBUL’un sembol Satış Ofisi ve Peyzaj Düzenlemesi, gayrimenkul sektörünün en önemli değerlendirmelerinden “International Property Awards”da ödül aldı. Yazgan Tasarım Mimarlık imzasını taşıyan Tema İSTANBUL Satış Ofisi ve Peyzaj Düzenlemesi, bu prestijli uluslararası değerlendirmede, “Ticari Yapılar İçin Peyzaj Tasarımı” kategorisinde 5 yıldızla “Highly Commended” ödülünü aldı.

Tema İSTANBUL, bünyesinde barındırdığı birçok ‘ilk’ ve ‘en’ ile olduğu kadar, getirdiği yenilikler ve eşsiz tasarımları ile de fark yaratmaya devam ediyor. Gerek farklı ve estetik yapısı, gerekse işlevselliği ile öne çıkan Yazgan Tasarım Mimarlık imzalı Tema İSTANBUL Satış Ofisi / Showroom ve Peyzaj Düzenlemesi de, kısa sürede Türkiye’nin sembol yapıları arasına girdi. Getirdiği yenilikler ve eşsiz özellikleri ile mega karma projenin Türkiye gayrimenkul sektörüne referans olarak sunduğu Tema İSTANBUL Satış Ofisi / Showroom ve Peyzaj Düzenlemesi’nin başarısı, şimdi de uluslararası bir ödül ile tescillendi.


Yazgan Tasarım Mimarlık, “Tema İstanbul Showroom Peyzaj Düzenlemesi” projesi ile Avrupa'nın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan “International Property Awards”da ödüle layık görüldü. Tema İstanbul Satış Ofisi Peyzaj Düzenlemesi, “International Property Awards – Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri”nin, “Ticari Yapılar İçin Peyzaj Tasarımı” kategorisinde, finaldeki rakiplerini geride bırakarak, 5 yıldız ile “Highly Commended” ödülünü aldı. Tema İSTANBUL Satış Ofisi Peyzaj Düzenlemesi ile kazanılan prestijli ödülü, 14 Ekim'de Londra’da düzenlenen törenle gerçekleşen törende Yazgan Tasarım Mimarlık kurucu ortakları Kerem Yazgan ve Begüm Yazgan birlikte aldılar.

Mega karma projenin özelliklerine dikkat çeken Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan, “Tema İSTANBUL Satış Ofisi / Showroom ve Peyzaj Düzenlemesi’nin International Property Awards gibi uluslararası arenadaki en prestijli değerlendirmelerinden birinde ödül alması, aslında bizler için çok şaşırtıcı olmamakla birlikte, gurur ve onur duyduğumuz bir gelişme oldu” dedi.

Çağdaş, yenilikçi, estetik, farklı, efektif ve değer katan bir yaklaşımla Tema İSTANBUL Satış Ofisi / Showroom ve Peyzaj Düzenlemesi’ni tasarlayan Yazgan Tasarım, Mimarlık kurucu ortakları Dr. Mimar Kerem Yazgan ve Dr. Y. Mimar Begüm Yazgan da, “Tema İSTANBUL Satış Ofisi ve Peyzaj Düzenlemesi ile aslında ilk ödüllerimizi, Tema İSTANBUL’u hayata geçiren Ortak Girişim Grubu ve üst yönetiminden, sektörden, halktan aldık” diyerek, International Property Awards’da Tema İSTANBUL Showroom ve Pezyaj Düzenlemesi’nin 5 yıldız ile “Highly Commended” seçilerek alınan bu prestijli ödülün onurunu ise başta Yazgan Tasarım Mimarlık ekibi olmak üzere Tema İSTANBUL ve tüm sektör ile paylaştıklarını belirttiler.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)