Yazın Bunaltan Sıcaklarına Tasarruflu ve İncecik Çözüm; Bosch Slim İnverter Klima

Bosch Slim İnverter klimalar, sadece 15 cm’lik inceliği ve kompakt boyutları ile her mekana kolayca sığıyor; bulunduğu ortama renkli, şık ve dekoratif bir hava katıyor. A enerji sınıfı Bosch klimalardan bile yüzde 35 daha az enerji tüketmesini sağlayan eşsiz İnverter Teknolojisi sayesinde aile bütçesine de çevreye de katkı sağlıyor.

Doğa dostu teknolojileriyle gelecek nesilleri düşünen, doğal kaynakları korurken aynı zamanda tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, bunaltan yaz sıcakları ile mücadelede Bosch Slim İnverter klimaları öneriyor. Bosch Slim İnverter klimalar, sadece 15 cm’lik inceliğe sahip kompakt tasarımıyla her mekana kolayca sığıyor. Soğutma modunda iç ünite paneli üzerinde soğutma derecesini mavi renk, ısıtma modunda ise kırmızı renk olarak gösteren gizli display’i ile bulunduğu ortama renkli, şık, dekoratif bir hava katıyor. Bosch Slim İnverter klimalar, A enerji sınıfı Bosch klimalardan bile yüzde


35 daha az enerji tüketmesini sağlayan eşsiz İnverter Teknolojisi sayesinde aile bütçesine de çevreye de katkı sağlıyor.

Çok gözenekli Cold Catalyst filtresinin temizliği son derece kolay

Bosch Slim İnverter klimalar, normal toz filtrelere göre yüksek yoğunluklu, çok gözenekli Cold Catalyst toz filtreye sahip. Cold Catalyst filtre, çeşitli kimyasal ve uçucu organik maddeleri, sağlığa zararlı gaz ve kokuları yakalayıp parçalayan bir filtre sistemi olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda antibakteriyel etkiye sahip olan bu filtre, insan sağlığını da gözetiyor. Cold Catalyst filtre, normal klimalarda olduğu gibi ön panel içinde olmayıp, Bosch Slim İnverter klimanın üst kısmına yerleştirilmiş durumda. Mıknatıslı üst mazgal sayesinde paneli açmadan kolayca filtre değişimi ve temizliği yapılabiliyor. Kolayca değiştirilip, temizlenebildiği için de hiç zahmet vermeden hayatı daha konforlu hale getiriyor.

Akıllı i-mod tuşu ile sıcaklık konumu parmağınızın ucunda

i-mod, Bosch Slim İnverter klimaların bir diğer öne çıkan bir özelliği. Akıllı i-mod tuşuna bastığınızda, klima, direkt olarak ideal sıcaklıklar olan; 26°C soğutma ve 20°C ısıtma modunda çalışıyor. Son derece akıllı bu sistem sayesinde fan devri hiç beklemeden otomatik olarak ayarlanıyor. Bu sayede de elektrik israf edilmeksizin, konforlu soğutma ve ısıtmaya kavuşulabiliyor.

Bosch Slim İnverter klimalar TÜV Sertifikalı

TÜV SÜD (Technischer Überwachungs Verein) Almanya’da teknik muayene, kontroller ve yönetim sistem belgelendirilmesi için devlet tarafından yetkilendirilmiş 145 yılı aşkın bir geçmişe sahip bağımsız bir denetim ve kontrol kuruluşu. Sanayiye hizmet sunarken, insan ve çevre yaşamını tehlikelerden korumak hedefiyle faaliyet gösteriyor. TÜV SÜD yetkili uzmanlarıyla sanayi kuruluşları, resmi, özel veya tüzel kuruluşlar adına teknik denetim, muayene ve kontrol görevi yapıyor, teknik destek hizmeti sunuyor. Test ve denetim hizmeti verilen markanın tüm modelleri TÜV SÜD tarafından kapasite ve performans testinden geçiriliyor. Marka, bu denetimlerden sonra dünya çapında kabul gören bir test işareti olan TÜV SÜD oktagonu - sekizgeni’ni almayı hak ediyor. TÜV SÜD işareti ile markalar, güvenilirlik ve ekonomik değer kazanıyor. Tüm Bosch klimalar TÜV tarafından test edilmiş ve enerji değerleri onaylanmış olarak, güvenle tüketicilerle buluşuyor.


Yorumlar

Nimet 30 Ekim 2015

80 cm klima varmı

Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)