Yeni Nesil Mutfakların Mimarı İntema

Mutfakta topraksız bitki yetiştirmek için Micro Garden & evcil hayvan dostu Pet Modül Türkiye’de ilk İntema’da…

İntema

Türkiye’yi modüler mutfak ile tanıştıran İntema; günümüz dünyası ihtiyaçlarına entegre, bütünsel bir bakış açısı ile tasarladığı ürünleri ile yeni nesil mutfaklar inşa ediyor. Kişiye özel mutfak çözümlerinde 46 yıllık tecrübesiyle İntema, günümüze uygun yeni nesil tasarımlarını “Mutfak artık yemek pişirmenin ötesinde günümüzde bir yaşam alanıdır ve ihtiyaçlara yönelik olarak inovatif çözümlerle kurgulanmalıdır” söylemi eşliğinde geliştiriyor. Türkiye’de mutfak kategorisinde bir ilk olan İntema Micro Garden sürdürülebilirlik odaklı bakış açısı ve sağladığı avantajlar ile fark yaratıyor. İntema, Türkiye’de mutfak kategorisinde bir ilke imza atarak mutfak içerisinde topraksız bitki yetiştirme imkânı sunan Micro Garden Ünitesi ile sürdürülebilirlik alanında ihtiyacı karşılıyor. Minimum alan kullanımı ile ihtiyaç duyulan farklı çeşit ve oranlarda filiz yetiştirme olanağı sunan ve uygulama üzerinden de takip edilen İntema Micro Garden Ünitesi, ortam şartlarını bitkiye göre oluşturarak, mutfakta sürdürülebilir bir yaşam alanı yaratıyor.

İntema Micro Garden
İntema Micro Garden

TÜRKİYE’DE MUTFAK KATEGORİSİNDE İLK KEZ HAYATA GEÇEN BİR İNOVASYON OLAN İNTEMA PET MODÜL EVCİL HAYVAN DOSTU YAKLAŞIMI VE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR İLE FARK YARATIYOR.


İntema; Micro Garden Ünitesi ve Evcil Hayvan Modülü ile Türkiye’de mutfak kategorisinde sektörüne öncülük ediyor.

İntema

Evcil hayvan dostu Pet Modül Türkiye’de ilk İntema’da… Türkiye’de mutfak kategorisinde ilk kez hayata geçen bir inovasyon olan İntema Pet Modül evcil hayvan dostu yaklaşımı ve sağladığı avantajlar ile fark yaratıyor. Mutfağa entegre edilen mama ve su kabı için tanımlı alanları ile evcil hayvan dostu Pet Modül hijyenik ortamda dayanıklı bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Evcil Hayvan Modülü
Evcil Hayvan Modülü

Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)