Yeni Nesil Yaşam Alanları'nda Hager I Berker İmzası

Deniz İstanbul Marina Evleri’nde yeni nesil yaşam konforu

İstanbul’un ilk ve tek sahil kasabası projesi olarak Yakuplu’da hayata geçirilen Deniz İstanbul, Hager I Berker’in yaşamı kolaylaştıran KNX teknolojisi ile sakinlerine ‘yeni nesil konfor’ ayrıcalığı yaşatıyor. Keleşoğlu Holding imzası taşıyan Deniz İstanbul’un ilk etabı Marina Evleri’nde B.IQ Antrasit anahtarlar ve Interra ekran ile evin tüm kontrolleri tek ekranda toplanıyor. İkiz ve müstakil olarak toplamda 87 villadan oluşan Marina Evleri’nde aydınlatma, perde/panjur, iklimlendirme, interkom ve concierge kontrolleri sağlanırken, bu kontroller üzerinden yemek, misafir, oyun, film, hoş geldin, güle güle gibi çeşitli senaryolar konut sakinleri tarafından kolaylıkla oluşturulabiliyor.

Rezidans, villa, AVM, otel ve konutlara özel akıllı bina sistemleri ile teknolojiyi yaşam alanlarına entegre eden Hager I Berker, KNX sistemi vasıtasıyla lüks segmentte konfor ayrıcalıklarını maksimuma taşıyor. Keleşoğlu Holding imzası ile yükselen Deniz İstanbul Marina Evleri’nde K.5 prizler,Interra ekranlı B.IQ ve pano & şalt ürünleri ile projeye fonksiyonellik ve şıklık katan marka, otomasyon sistemi dahilinde evin tüm kontrollerini tek bir noktada topluyor. İklimlendirmeden aydınlatmaya kadar tüm fonksiyonları akıllı telefonlar ve tabletlerle entegre hale getiren sistem, bir dokunuşla nöbetçi eczaneye ulaşmaktan taksi çağırmaya kadar farklı concierge hizmetleri ve modüllerle genişletilebiliyor.

Deniz Marina Evleri’nde ‘akıllı villa’ ayrıcalığı

Silivri’den Tuzla’ya uzanan 55 kilometrelik kıyı şeridi içerisinde Yakuplu’da 1.5 kilometre sahil avantajı ile hayata geçirilen Deniz İstanbul projesi, 1500 dönüm gibi büyük ölçekli bir arazide yeşili bol bir atmosfer sunuyor. Avrupa Yakası’nın üç marinasından biri olan West İstanbul’un birkaç adım uzağında olan Deniz İstanbul, 87 villadan oluşan Marina Evleri etabında akıllı ev otomasyonunda sağlanan ayrıcalıklarla yaşam konforuna yeni bir boyut kazandırıyor. 1979 yılından bugüne toplamda 2.510.000 metrekare inşaat alanına sahip, 22 farklı yerli ve uluslararası mimar ile 34 adet nitelikli proje teslim eden Keleşoğlu Holding, Deniz Marina’da yaşamı daha da keyifli ve zahmetsiz hale dönüştürmek üzere akıllı bina teknolojilerinde tercihini Hager I Berker’den yana kullanıyor.

İleri teknoloji ile donatılan projelerde Hager I Berker imzası

Güçlü servis altyapısı, lokal yapılanması, zengin ürün gamı ve projeye özel geliştirdiği sistemlerle büyümesini hızla sürdüren Hager I Berker, özellikle ileri teknoloji ile donatılan projelerde özel çözümleri ile farklılaşıyor. Hayatı kolaylaştırmasının yanı sıra enerji tasarrufu sağlayabilen KNX sisteminin ilk temsilcilerinden olan Hager I Berker, teknolojiyi maksimumda kullanan modülleri ile akıllı bina sektöründe çığır açıyor. Bugün tüm firmalarda uluslar arası standart haline gelen KNX sistemi, kullanıcıların ihtiyaç duydukları modüllere göre sürekli geliştirilebiliyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)