Zamanın Ötesinde Mekanlar İçin AGT’nin Sınırsız Dünyası

Mobilya bileşenleri ve parke sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olarak, modern üretim tesislerinde üretim yapan AGT, mobilya bileşenleri sektörünün trendlerini belirlemeye devam ediyor.

Türkiye’nin köklü mobilya bileşenleri markası AGT, yaşam alanlarında üstün teknolojili ürünleri ile estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek inovatif koleksiyonlar yaratan AGT, her zevke hitap eden renk seçenekleri ile mekân tasarımlarına ilham veriyor. Mobilya bileşenleri ve parke sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olarak, modern üretim tesislerinde üretim yapan AGT, mobilya bileşenleri sektörünün trendlerini belirlemeye devam ediyor. Farklı tasarımlara imza atmak isteyen stil sahibi tasarımlar için çözüm sağlayacak ürünleri koleksiyonuna ekleyen AGT, 5 kıtada 1000’den fazla satış noktasıyla ürünlerini kullanıcıları ile buluşturuyor. 

Antistatik Özelliği ile Huzurun Yeni Adı: AGT Yoga Serisi

AGT Yoga Serisi

Beden ve ruhun uyumundan ilham alan Yoga Serisi, antistatik yapısı ile huzuru yaşam alanlarına taşıyor. Üzerinde yürüdükçe rahatlatan kusursuz yüzey yapısı ile uyum ve denge arayanların ihtiyaç ve beklentilerine çözüm sunuyor. 

Yoga felsefesinin sekiz basamağından esinlenerek hazırlanan koleksiyon; pozitif duruşu simgeleyen Asana, iyiliğin dekora dönüşümünü betimleyen Karma, özgürlüğü hissettiren Mantra, sevgi dolu enerjisiyle Namaste, sakinliği besleyen Noda, huzur ve dengeyi yaşam alanlarınızda buluşturan Nidra, mekanın ruhuna ferahlık veren Noda, canlılığın ifadesi Prana ve yaşam alanlarında enerji akışını dengelemek için üretilen Yin’den oluşuyor. 

Nefes Aldıran Mekânlar için E0 Belgeli Ürünler

Kurulduğu ilk günden bu yana topluma ve çevreye duyarlı yaklaşımıyla, etik değerlerinden ve kalite prensiplerinden ödün vermeden üretimine devam eden AGT, parke ve panel grubu ürünlerinin tamamında düşük emisyon değerini gösteren, böylece bulundukları alanları nefes aldıran mekanlara dönüştüren E0 belgesine sahip. Çevresel ürün beyanına uygun üretimin benimsendiği inovatif marka AGT, insan sağlığını koruyan üretimini Blue Angel belgeleri ile ürünlerini tescilliyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)