2. Yenilenebilir Enerji Konferansı Yapılacak

CTN Events tarafından düzenlenen 2. Yenilenebilir Enerji Konferansı, 26 Şubat’ta İstanbul Marriott Asia Hotel’de yapılacak. Etkinliğe katılmak isteyenler 19 Şubat Çarşamba gününe kadar rezervasyon yaptırabilecekler.

2014 ve sonrası için yenilenebilir enerji alanındaki gelecek trendlerinin, politikaları, pazardaki gelismeleri, beklentilerinin, is fırsatlarının, teknolojik inovasyonların, başarı tekniklerinin, rekabet fırsatlarının ele alınacağı konferansta yenilenebilir enerji alanındaki tüm sektörleri kapsayan bilgi alışverişi, iletişim ve işbirliği geliştirme fırsatlarının yaratılacağı bir platform oluşturulacak.


Konferans katılımcıları enerji üreticileri, acenta ve distribütörler, tüm sanayi sektörlerinden büyük enerji tüketicileri, hükümet yetkilileri &sanayi ve ticaret odaları, dernek, vakıf, birlikler, enerji uzmanları ve teknik danışmanlar, santral, teknoloji ve teçhizat tedarikçileri, mühendislik ve inşaat şirketleri, bankalar ve yatırımcılar, çevre enstitüleri, lojistik ve taşımacılık şirketleri, hukuk müşavirlikleri ve danışmanları, proje yöneticileri, eğitim kuruluşları ve medya yetkililerinden oluşacak.

6 ENERJİ SEKTÖRÜ ELE ALINACAK
2014 ve sonrası için yenilenebilir enerji alanındaki trendleri, politikaları, gelişmeleri, iş fırsatlarını, inovasyonlarını ele alan etkinlik, 6 enerji sektörünü kapsıyor:

♦Biyokütle ve Atık Isı Enerjisi
♦Jeotermal Enerji
♦Hidro Enerji
♦Güneş Enerjisi
♦Akıllı Şebeke ve Program Entegrasyonu
♦ Rüzgar Enerjisi


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)