4. Ulusal Mimari Koruma Proje ve Uygulamaları Sempozyumu

Mimarlar Odası tarafından düzenlenen Ulusal Mimari Koruma Proje Ve Uygulamaları Sempozyumu bu yıl Tekirdağ’da yapılıyor.

Mimarlar Odası resmi web sitesinde yapılan duyuru haberine göre koruma ve uygulama alanında her sene düzenlenen Ulusal Mimari Koruma Proje Ve Uygulamaları sempozyumu bu yıl Tekirdağ’da yapılacak.

Bugün başlayıp yarın da devam edecek olan  4. Ulusal Mimari Koruma Proje ve Uygulamaları Sempozyumu ’nda, özgün işlevi devam eden ya da yeni işlevlendirme önerilmiş koruma projeleri ile arkeolojik alanlar için üretilmiş proje ve uygulamaların yanı sıra mevzuat değişiklikleri, ilke kararları, koruma kurulu kararları ve KUDEB uygulamalarının irdelenmesi hedefleniyor.

Bu yılki dördüncüsü Tekirdağ’da düzenlenen  mimari restorasyon alanında üretilen proje ve uygulamaların; kültür varlıklarının korunması ve kullanımına yönelik proje ve uygulama yapan mimarların deneyim ve sorunlarının paylaşılarak ortaklaştırılmasını kapsayacak sempozyum mimarist.tv adresinden de etkinlik süresince canlı olarak takip edilebilecek.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)