EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Ege Seramik Spring Collection 2019

40 yeni ürün serisini Spring Collection 2019 adı ile UNICERA Fuarında tanıtarak bir rekora imza atan Ege Seramik, daima en yeni iddiasını yine ortaya koydu. 

Ege Seramik ürün konseptlerine eklenen yeni seriler hem sektör profesyonellerinden hem de tüketicilerden tam not aldı. Ege Seramik, banyodan mutfağa tüm yaşam alanlarında şıklığın değişmeyen adı.

Barocco; Mistik dekorları ve eskitme tasarımı ile Barocco serisine kulak verin. İki farklı tarzın mükemmel uyumunu ortaya çıkran seri turkuaz renk seçeneği ile mekanlarınıza gizemli ve canlı bir hava getiriyor. Yer ve duvar karoları ile tam bir kombin oluşturan seri sezonun en yenilerinden sadece biri.

Dolce Vita; Ege Seramik altıgen geçme kalıbı ile ürün klasmanında çığır açan Dolce Vita’ yı iftiharla sunar! Rölyefli tasarımı, geçme kalıbı ve sedefli renkleri ile Dolce Vita sizi kendine hayran bırakacak. Minimal şıklığın yeni adı Dolce Vita ile yaşam alanlarınıza tat katın.

Maison; Spring Collection 2019’un en geniş serilerinden biri olan Maison ile yaşam alanlarınız yepyeni bir tarz kazanacak. Geniş ebat seçenekleri, derin rölyefli ve desenli dekorları ile Maison serisi doğal taş görünümünü en seçkin halini mekanlarınıza taşıyor.

Positano; Terrazzo görünümünün naif desen ve renklerle buluşması Positano serisini çok seveceksiniz. 20x20cm ölçüsü ile Ege Seramik Vintage ailesinin yeni üyesi Positano mekanlarınıza modern ve trend şıklığı taşıyor.  

Oasis; Sezonun parlayan stillerinden biri terazzo görünümlü seramikler. Tam parlak yüzeyi ve sakin tasarımı ile Oasis serisi sezonun en dikkat çekici parçası. Sade şıklığın moda ile dengeli birleşiminden doğan Oasis serisi 60x60cm ve 60x120cm ebat seçeneklerine sahip.

Alicante; Kızıl-kahve tonlarındaki rengi ve vintage desenli dekorları ile Alicante serisi seramikte terracotta modasını yakalamanın en rahat yolu. Sırlı granit yapısı ile hem iç hem de dış mekanlarda güvenle tercih edebileceğiniz Alicante serisi Spring Collection 2019’ un favorilerinden.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)