​Arçelik ve Tekfen İle Evler HEP Güzel


Arçelik, Tekfen Emlak Geliştirme’nin Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgesinin en iyi lokasyonunda hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinin çözüm ortağı oldu. Tüm dünyada yarattığı trendler ve tasarımlarla adından söz ettiren dünyaca ünlü tasarımcı Patricia Urquiola’nın dizayn ettiği Leisure Patricia Urquiola ankastre ürün serisi ve HEP İstanbul için özel üretilen Arçelik mutfakları tüketiciler ile buluşuyor.

Yenilikçi ürünlerini tüketicilerle buluşturan Arçelik A.Ş., ankastre ürünler, iklimlendirme, ısıtma, mutfak, aydınlatma, elektronik çözümler ( Tv, Videowall, ödeme sistemleri ) alanlarında kurumsal hizmetleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Arçelik, son olarak Tekfen Emlak Geliştirme’nin Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişiminde, bölgesinin en iyi lokasyonunda hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinin çözüm ortağı oldu.

TEKFEN ve Arçelik A.Ş., TEKFEN’in 60 yıllık tecrübesi, kalite anlayışı ve hep daha iyisini gerçekleştirme isteği ile Arçelik’in müşterilerine ürün deneyiminde kendilerini rahat hissedecekleri ortamlar sunmak ve yaşamına değer katmak vizyonu doğrultusunda bir araya geldi.

Arçelik, dünyaca ünlü tasarımcı Patricia Urquiola’nın mutfaklara yepyeni bir bakış açısı ile dizayn ettiği Leisure Patricia Urquiola ankastre ürün serisi ve HEP İstanbul için özel üretilen Arçelik mutfakları ile HEP İstanbul projesinde yer alan evlerde olacak.

Patricia Urquiola’nın tasarladığı; ankastre fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan bu özel tasarım serisi, en son teknolojiye stil katarak mutfakları özel ve prestijli bir yaşam alanı haline getiriyor.
Tekfen Emlak Geliştirme’nin ev sahipliğinde 25 Eylül ve 2 Ekim tarihinde düzenlenen “çay saati” etkinliklerinde ev sahipleri ürünleri deneyimleyebilme ve kendilerine özel kampanyalar hakkında bilgi alma imkanı sunuyor.

Tekfen Emlak Geliştirme’nin hayata geçirdiği 11 yüksek blok ve 14 sıra ev bloğundan oluşan HEP İstanbul’da toplam 1.424 daire yer alıyor. Projede konut ünitelerinin yanı sıra toplam 2600 m2 alana sahip 25 adet ticari ünite yer alıyor. Projenin site girişine konumlandırılan ticari alanlarda süpermarket, alışveriş alanları, cafeler ve restoranların yer alıyor. HEP İstanbul yer aldığı bölgenin gelişimine bölgesine değer katarken geniş sosyal alanları yeşil ile iç içe olanakları sayesinde ev sahiplerine “iyi yaşam” vaat ediyor.

Aile yaşamının ve özellikle çocukların yaşamın merkezine konumlandırıldığı projede, sosyal alanlar bu kapsamda çeşitlendirildi. Farklı yaş grupları için çocuk oyun alanları (1500 m2’ye varan), kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması ve zengin bitki örtüsü, 3 km uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanları projede planlanan sosyal yaşamın öne çıkan noktaları.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)