Austrotherm, Mühendislik Çözümü ve Ürünü geoBLOCK® ile Fuarda !

Austrotherm Türkiye, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Karayolları Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nda AustrothermgeoBLOCK®ürününü tanıtmaya devam edecek.

Türkiye’de sadece Austrotherm Türkiye tarafından üretilen Austrotherm geoBLOCK® ürünü, granülerpolistiren boncukların ön şişirme ve kalıplanması neticesinde üretilen, geoteknik mühendisliği uygulamalarında kullanılan, hafif ve kapalı gözenekli yapıya sahip genleştirilmiş polistiren (EPS) bloktur. Oturma potansiyeli yüksek zeminler üzerine inşa edilecek olan otoyol ve köprü yaklaşım dolgularının imalatında kullanılan AustrothermgeoBLOCK ’u yol ve altyapı inşaatları sektörü için bir mühendislik çözümü olarak sektör profesyonellerine sunuyor.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı himayesinde düzenlenen Uluslararası Karayolları Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 3-6 Ekim 2018 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Türkiye’nin mega yapı projelerinin yakından takip edilebileceği ve projelerle ilgili detaylı bilgi edinilebileceği fuarda Austrotherm Türkiye A-34 no’lu standa geleneksel uygulamalar ile karşılaştırıldığında kullanıcıya inşaat süresi ve/veya maliyet yönünden avantaj sağlayan, hafif ve kolay uygulanabilir AustrothermgeoBLOCK® ürünüyle yer alacak.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)