Austrotherm Türkiye, Uluslararası Enerji Kongresi Fuarı'nda !

Austrotherm Türkiye 8-9 Kasım tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek 11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda “Isı Yalıtımında İkinci Evre” konusunda sektöre çağrı yapacak. Etkinlikte enerji tasarrufu ile ısı yalıtım kalınlıkları arasındaki ilişkiye dikkat çekecek olan Austrotherm Türkiye, ISI YALITIMI ÜLKE KAZANIMI bilinçlendirme projesinin detaylarını sektör ile paylaşacak. 

Austrotherm Türkiye, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığın destekleriyle 11. kez düzenlenen "Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda yer alacak. 8-9 Kasım tarihleri arasında Congresium Ankara Ato Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek fuarda Austrotherm Türkiye, A/227 no'lu standında sektör temsilcileri ile bir araya gelecek.  

“Isı Yalıtımında İkinci Evre” konusunda sektörle bilgi paylaşımında bulunacak Austrotherm Türkiye fuarda, ısı yalıtım kalınlıkları ile enerji tasarrufu arasındaki ilişkiye dikkat çekecek, “Isı Yalıtımı Ülke Kazanımı” bilinçlendirme projesine dair bilgileri paylaşacak.

Kamuoyunda ısı yalıtımı ve mantolama bilincinin oluşturulabilmesi konusunda birinci evreyi tamamladığını belirten marka, mantolamada ikinci evreye yönelik bilgileri paylaşacak, mantolamanın kalbinde ısı yalıtım levhasının önemini vurgularken, “Ne kadar kalın ısı yalıtım levhası, o kadar çok enerji tasarrufu” mesajını paylaşacak. 
 
Congresium Ankara’da gerçekleşecek etkinlikte, enerji sektöründe önde gelen yerli yabancı profesyonelleri,  yabancı bakanlar ve yabancı yatırımcıları uluslararası bir platformda bir araya gelecek. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)