“Azerbaycanlı Kardeşlerimizi Türkiye’de Ev Sahibi Olmaya Davet Ediyoruz”

Incity Investments & TA Project, portföyündeki binlerce gayrimenkulü, Azerbaycanlı yatırımcılara açtı. Türkiye’de sıfır ya da ikinci el konut sahibi olmak isteyen Azeriler için 10 yıla varan vade ve uygun faiz oranlarıyla sunulan gayrimenkuller Azerbaycan’da düzenlenen özel bir lansmanla tanıtıldı.

Gayrimenkul sektörünün güvenilir markalarından Boss4 İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş’un kurucusu olduğu Incity Investments, TA Projects ortaklığıyla portföyündeki gayrimenkul projelerini Azerbaycan Bakü’de düzenlenen bir lansman toplantısıyla tanıttı. 

Incity Investments & TA Projects iş birliğiyle düzenlenen organizasyonda Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Azeri vatandaşlarına özel sunumlar gerçekleştirildi. Türkiye’nin çeşitli illerinden sıfır ve ikinci el olmak üzere binlerce gayrimenkulün tanıtıldığı organizasyonda 10 yıl vadeli özel mortgage kredisi ve ödeme koşulları da anlatıldı. 

Türkiye’de güvenli ve konforlu yaşamın bir parçası olmak isteyen Azerbaycanlı yatırımcılara çağrıda bulunan Boss4 İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Incity Investments & TA Projects Kurucu Ortağı Abdülkadir Akkuş, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

10 yıl vadeli mortgage kredisi

Boss4 İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş

Abdülkadir Akkuş “Nitelikli konut üreticilerinin projelerinden oluşturduğumuz binlerce gayrimenkulden oluşan portföyümüzü Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen Azeri dostlarımıza açmış bulunuyoruz. Türkiye’nin istedikleri bölgesinden ev sahibi olabilme imkanı sağlayan şirketimiz, mümkün olan en uygun finansman şartlarını ve avantajlarını sağlamak amacıyla Türkiye’nin önemli yatırım bankalarından Pasha Bank Türkiye ile de iş birliğine gitmiş bulunuyor. Ülkemizin en güzide şehirlerindeki nitelikli konut projelerini tanıtmak ve dostluk köprümüzü daha da pekiştirmek istiyoruz. Bu çerçevede 10 yıla varan vadelerde, uygun faiz oranları ile Türkiye’de konut sahibi olmak isteyen tüm Azerbaycanlı kardeşlerimizi Türkiye’ye davet ediyoruz.” diye konuştu.

Türkiye’nin inşaat alanındaki gücünün yabancı yatırımcıların da Türkiye’ye güvenle bakmasına neden olduğunu kaydeden Abdülkadir Akkuş, Türkiye’nin, Türk Cumhuriyetleri’ndeki yatırımcılar için pek çok avantajı da beraberinde getirdiğini söyledi. Akkuş “Ülkemiz kültürel, sosyal benzerlik, dini uyum, güvenli, konforlu bir yaşam fırsatı, iklim, uygun tatil seçenekleri, samimiyet ve kazandıran yatırım alternatifleri nedeniyle Türk Cumhuriyetleri’ndeki yatırımcıların tercihi oluyor.” dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)