​Baymak’tan Alışılmışın Dışında Tasarım: idee Kombi

Baymak’ın Hollanda teknolojisi ile ürettiği idee Kombi, hafif ve kompakt tasarımı, ultra sessiz çalışma özelliği ile teknoloji ve estetiği bir araya getiriyor. Modern ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken küçük idee, ev dekorasyonunun en sessiz parçası oluyor.

Isıtma ve soğutma sektörünün en geniş ürün gamına sahip markası Baymak, yoğuşmalı kombi sektöründe devrim yaratacak bir ürün tasarladı. Baymak’ın Hollanda teknolojisi ile ürettiği idee Kombi, modern ve yenilikçi tasarımı ile dikkat çekiyor. Sessizliği ve hafif olmasına rağmen yüksek ısı performansı sunan idee, ultra kompakt tasarımıyla en dar yerlere bile kolaylıkla monte edilerek mekanlarda tasarruf sağlıyor.


Çok sayıda gelişmiş fonksiyona sahip Opentherm kontrol cihazları ile hassas kontrol sunan Idee, çok fonksiyonlu menüsü ve aydınlatmalı açık mavi ekranı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Aşırı ısınmaya karşı geliştirilen emniyet sistemiyle tüketicilere güven veren kombi, üstün kalitesi ve yüksek performansıyla evlerin başköşesinde yerini alıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)