BMS Design Center’dan Yılbaşına Özel Dekoratif Hediye Seçenekleri

Bms design center

Sevdiklerinizle çevrilmiş yeni yıl buluşmalarınızda size eşlik edecek değerli ve eşsiz tasarımlar mı arıyorsunuz? Fransız kristal markası Baccarat Türkiye’ye BMS Design Center tarafından getiriyor. Fransız ihtişamını yaratan kristal kadehler, mumlar, şamdanlar, avizeler ve dekoratif objeleri www.shop.bms.com.tr adresinde veya Nispetiye cad. Seheryıldızı sok. no:5 adresinde bulunan mağazasında bulabilirsiniz. Tüm tasarımlar birer mücevher gibi tasarımcı imzaları ve sertifikası ile kırmızı özel kutularında satışa sunuluyor.

YENİ YILDA YAŞAM ALANLARINIZDA ÜNLÜ TASARIMCILARA YER AÇIN

Yalın şıklığını kendine has dokunuşlarla tamamlayan İtalyan Poltrona Frau ve Cappellini yeni yıl heyecanını evlere taşıyor.Dünyaca ünlü Marcel Wanders, Tom Dixon, Jean Marie Massaud, Roberto Lazzeroni,Philipe Starck, Jamie Hayon ve  Patricia Urquiola gibi tasarımcıların eşsiz ürünleri ile evinizde fark yaratabilir, modern veya klasik dekorasyondan ilham aldığınız yurtdışındaki lüks mekanların konforunu evinize taşıyabilirsiniz. Etiler’de bulunan 5 katlı BMS DESIGN CENTER’da Dünyaca ünlü markaları ve tasarımcıları bulabilirsiniz.

YENİ YIL ENERJİSİNİ ÇALIŞMA ALANINIZA TAŞIYIN

Rahatlık ve konforu özgün tasarımlar ile birleştiren Herman Miller, Türkiye’de BMS Design Center’da ergonomik çalışma koltuklarını yeni yıl ruhuna yakışan şekilde özel fiyatlarla www.shop.bms.com.tr adresinde online satışa sunuyor.Dünya’nın en iyi tasarımları arasına giren 12 yıl garantili çalışma koltukları, ergonomik monitör kolları, hareketli çalışma masaları ve modern aydınlatmaları Etiler’de bulunan BMS DESIGN CENTER ofis deneyim alanında bulabilirsiniz.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)