Bu kez Dokular Çizgiye Dönüştü

Yapı malzemeleri alanının inovatif markası Baumit, dış cephe kaplama seçeneklerine bir yenisini ekledi: Baumit Classico Special Rille 

Dış cephe tasarımlarına yeni fikirler yaratılması için sürekli yeni arayışlar içinde olan Baumit, Dekoratif Kaplama ürünlerine eklediği çizgi dokulu Baumit Classico Special Rille ile tek düze görünümlere hareket getiriyor. Baumit’in klasik çizgi dokusunu çimento esaslı son kat kaplama olarak cephelere taşıyan Classico Special Rille, tasarımsal farklılığının yanı sıra teknik özellikleri ile de dikkat çekiyor. 

Polimer modifiyeli yapısı ve yüksek dayanımlı agregası sayesinde dış darbelere ve termal gerilmelere maksimum dayanımlı olarak geliştirilen ürün, yapılan yaşlandırma testlerinde 15 yıl fonksiyonelliğini koruyor.  Yüksek su iticiliği ve mükemmel nefes alma kabiliyeti ile nem, küf, çatlama, vb. oluşumların önüne geçerek sağlıklı mekânlar oluşturulmasına katkı sağlıyor.

Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ile uyumlu olan Classico Special Rille, çizgi dokusu ile cephelere hareket, kar beyazı rengi ile parlak bir görünüm kazandırıyor. Beyaz rengi tercih etmeyenler için Baumit Life® kartelasının sunduğu 888 renk alternatifi ile cepheleri renklendirmek de mümkün.

Hem kolay hem de pratik bir şekilde uygulanabilmesi, zamandan ve işçilikten de tasarruf edilmesini ve dış cephelerin en kısa sürede istenilen görünüme kavuşmasını sağlıyor.Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)