EkoYapı Dergisi - Ekolojik Yapılar ve Yerleşim Dergisi

Buildeast’te Aksa Rüzgarı

Aksa Jeneratör, 4 – 7 Ekim tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlenen Buildeast yapı malzemeleri fuarında yerini aldı. Yurt içi satışlarının yanı sıra yerli bir marka olarak ihracatla da büyümeye odaklanan Aksa Jeneratör, dizel motorlu ürün grubuyla fuar ziyaretçilerini standında ağırlıyor.

Buildeast Yapı, İnşaat, Dekorasyon Malzemeleri Fuarı, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ile Türk Mühendis ve Mimarlar Odası Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’nin desteğiyle 04 Ekim Perşembe günü kapılarını açtı. Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuarda yerini alan Aksa Jeneratör, 4 adet dizel jeneratör seti ile stant alanında fuarın yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırlıyor.

Uzman Aksa ekibi bilgi verecek

Buildeast Yapı Fuar’ını, Türk inşaat sektörünü Orta Doğu ve Afrika’yla buluşturan değerli bir fuar olarak gördüklerini belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, “Gaziantep, Türkiye’nin Orta Doğu ve Körfez ülkelerine açılan kapısı konumunda bir sınır şehrimiz. Yüzyıllardır ticaret merkezi olmuş böylesine önemli bir şehirde düzenlenen Buildeast Yapı Fuarı, Türk inşaat ve yapı sektörünü yabancı müşterilerle buluşturduğu için önemli bir görevi üstleniyor. Aksa Jeneratör olarak 160 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz ve ciromuzun yüzde 50’sinden fazlasını ihracattan elde ediyoruz. Amacımız ihracatımızı artırarak ülkemize katma değer sağlamak.

Buildeast fuarı gibi ülkemize yabancı müşterileri getiren fuarları, yabancı müşterilerimize markamızı, kalitemizi ve ürünümüzü anlatma şansı bulduğumuz önemli platformlar olarak görüyoruz. Bölge ticareti açısından etkili bir organizasyon olan Buildeast Yapı Fuarı’nda yer alarak her zaman odağımızda olan inşaat sektörüyle ilişkilerimizin daha da güçleneceğine inanıyoruz” dedi. Fuarda dizel motorlu ürün gruplarıyla yer aldıklarını belirten Peker, “Fuarın yerli ve yabancı ziyaretçileri, Aksa Jeneratör’ün dizel jeneratör setlerini yerinde görebilir ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan jeneratör ihtiyaçları hakkındaki en doğru bilgiyi alabilirler” şeklinde konuştu.

4 Ekim 2018 tarihinde kapılarını ziyaretçilere açan Yapı, İnşaat, Dekorasyon Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı Buildeast ile eş zamanlı olarak düzenlenen Gaziantep Emlak, Konut Projeleri ve Finansman Fuarı, Gaziantep Ortadoğu Yapı Fuarı’nda 7 Ekim 2018 Pazar akşamı 19.00’a kadar ziyaretçilerini bekliyor. 


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)