Bürotime ile “İş Hayatında Konfor ve Keyif”

Türkiye’nin ofis mobilya üreticisi Bürotime, Uluslararası Ofis Yönetim ve İç Tasarım Fuarı- Orgatec 2014’te en yeni ürünlerini tanıttı. Magnate, Runner, Theo, Keops, Boss, Onyx, Bistrodern, Neat, Piet, Connect ve Gilda ürünleriyle fuarın fark yaratan markası olan Bürotime, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Bürotime, 40 ülkeden 600 firmanın katılımıyla 21-25 Ekim tarihleri arasında Almanya, Köln’de gerçekleştirilen dünyanın en prestijli ve büyük mobilya fuarlarından Uluslararası Ofis Yönetim ve İç Tasarım Fuarı- Orgatec 2014’e katıldı. Bu yıl altıncı kez yer aldığı fuarda en yeni ürünlerini sergileyen Bürotime, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görürken, yeni işbirliği imkânlarını da değerlendirdi. Fuar, 123 ülkeden yaklaşık 50 bin ziyaretçiyi ağırladı.


En yeni ürünler uluslararası platformda!

2004 yılından beri uluslararası fuarlara düzenli olarak katılıp yeni pazarlara açılma fırsatlarını değerlendiren Bürotime, Orgatec’te iş hayatına konfor ve keyif getiren en yeni ürünlerini 6. Hall B031 numaralı standında ziyaretçilerin karşısına çıkardı.

Magnate, Runner, Theo, Keops, Boss, Onyx, Bistrodern, Neat, Piet, Connect ve Gilda gibi yeni ürünlerin yanı sıra Pure, Stripe, Dem Salon, Nar, Fusion, Hills, Turn, Nest ve Port ürünleri de ziyaretçiler tarafından yakından incelendi.

Dünya standartlarındaki ürünlerini uluslararası ziyaretçilere sunma fırsatlarını yakalayan Bürotime, ofis mobilya sektörünün global aktörleriyle bir araya gelme fırsatı yakaladığı uluslararası fuarlara katılmayı sürdürecek.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)