Çimsa, ICONICRETE İle İnşaat Sektörüne Yenilikçi Çözümler Sunuyor

Sabancı Topluluğu'nun önemli markalarından biri olan Çimsa, "BETON 2023 Hazır Beton Fuarı ve Kongresi"nde ana sponsor olarak yer aldı. Fuar kapsamında, inşaat sektöründeki geniş ihtiyaç yelpazesini karşılamak üzere geliştirdiği katma değerli özel ürün ailesi ICONICRETE'i tanıttı.

Çimsa, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuar ve kongrede katma değeri yüksek ve sürdürülebilir ürünlerini iş ortaklarıyla buluşturdu. ICONICRETE markası altında sunulan yeni beton ürünleri, Çimsa'nın inovasyon ve sürdürülebilirlik alanındaki taahhüdünü yansıtıyor. Bu ürün ailesi içinde yer alan HyperCrete, su yalıtımı ve uzun ömür gibi özelliklere sahip üstün niteliklere sahip bir yapı malzemesi olarak dikkat çekiyor. Ayrıca, FlyCrete, OpaCrete, NautiCrete, SubCrete, PoroCrete, DareCrete, RangeCrete ve ArteCrete gibi özel ürünler, sektöre yenilikçi bir bakış açısı getiriyor.

Çevre dostu çalışmalarına verdiği önemle bilinen Çimsa, Türkiye Hazır Beton Birliği tarafından düzenlenen Çevre Yarışması'nda Misis ve İnegöl Hazır Beton Tesisleri ile Çevre Ödülü kazandı.

Çimsa CEO’su Umut Zenar

Çimsa CEO’su Umut Zenar, "ICONICRETE hazır beton ürün ailemiz, inovasyon ve sürdürülebilirlik konularındaki kararlılığımızı yansıtıyor. BETON 2023 Hazır Beton Fuarı ve Kongresi'nde ana sponsor olarak yer almak, sektördeki dönüşümü hızlandırmak ve sürdürülebilirliği teşvik etmek adına büyük bir fırsat sundu." dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)