Daha Fazla Verim için Sağlıklı Ofis Mobilyaları...

İş hayatında yoğun tempoya şahit olan ofislerde, verimli çalışma ortamı sağlamanın yolu sağlıklı ofis mobilyalarından geçiyor.

Ofis Tekin Exclusive Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Tekin, ofislerde kullanılan mobilyalarda konforun yanı sıra sağlığın da gözetilmesi gerektiğini belirterek, kendi tasarımlarında bu iki unsurun harmanlandığını belirtti ve şunları söyedi;

"Geçmiş yıllara göre ofis mobilya tasarımlarında sağlık açısından büyük gelişmeler kaydedildi. Eskiden tasarım daha ön plandaydı. Günümüzde ise, tasarımın yanında üretilen mobilyanın vücudu ne ölçüde sardığı, iskelet yapısına zarar vermemesi, yormaması, aksine yorgunluğu alması, terlemeyi önlemesi gibi sağlık açısından etkileri de sorgulanıyor. Bu aşamada mobilyanın tüm parçaları


önemli. Ancak en önemlisi sandalye. Tam ergonomik, lüks otomobil konforunu aratmayan, dinlendirici özelliklere sahip ofis koltukları çok revaçta.”

İş dünyası profesyonellerine hitap ettikleri Ofis Tekin Exclusive mağazalarında yer alan mobilyaların uzun süren ARGE çalışmaları sonucu üretildiğinin altını çizen Cemal Tekin, tasarladıkları ergonomik ürünlerle ofislerde etkin ve verimli çalışma ortamlarına büyük katkı sağladıklarını kaydetti.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)