Danfoss Isıtma Sistemleri Semineri Antalya’da Düzenlendi

Danfoss Türkiye, ‘Gelecek için dönüşüme hazırız’ sloganı ile yola çıktığı seminer ve eğitimlerine devam ediyor. 22 Ekim Perşembe günü Antalya Ramada Otel’de düzenlenen ısıtma departmanı seminerinde, DEVI döşemeden sulu ve döşemeden elektrikli ısıtma sistemlerinin detayları katılımcılarla paylaşıldı.

Soğutma ve güç elektroniği alanında dünya lideri Danfoss, ‘Sizi geleceğe davet ediyoruz’ sloganı ile yola çıktığı seminerde; ürün ve çözümlerinin sağladığı avantajları, Antalya ve çevre illerdeki sektörün önde gelen profesyonelleriyle paylaştı.


Isıtma, soğutma ve güç elektroniği alanında dünya devi Danfoss, 2015 yılında “Değişiyoruz, Büyüyoruz, Güçleniyoruz” çalışması kapsamında düzenlediği eğitimlerini ve seminerlerine, Antalya’da gerçekleştirdiği DEVI Isıtma Sistemleri semineri ile devam etti. 22 Ekim tarihinde Antalya Ramada Otel’de düzenlenen seminere, Antalya ve çevre illerden yaklaşık 100 sektör profesyoneli katıldı. Stadyumlar, karayolları, villalar ve alışveriş merkezleri gibi kullanım alanları olan ‘DEVI döşemeden sulu ve döşemeden elektrikli ısıtma sistemleri’nin hem teknik, hem de günlük hayatta kullanım faydalarının anlatıldığı seminerde; Danfoss ürün ve çözümlerinin sağladığı avantajlar, bölgenin önde gelen sektör profesyonelleriyle paylaşıldı.

DEVI Ülke Satış Müdürü Levent Yelkenci’nin sunumlarıyla gerçekleşen seminer sonrası tüm katılımcılar akşam yemeğinde buluştu.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)