Dassault Systèmes’ten Ev ve Mutfak Tasarımları için 3D Tasarım Sihirbazı

3DVIA Home, perakendecilerin ve müşterilerinin birlikte tasarım yapabilmelerini sağlayan Üç Boyutlu bir uygulama. 3DVIA Home, tamamen fonksiyonel mutfak konfigürasyonları oluşturmak için tasarım kurallarını uygulayan patentli bir otomatik tasarım sihirbazına da sahip.

Dassault Systèmes; ev mobilyaları, mutfak ve banyo perakendecileri ve üreticilerine yepyeni bir 3D deneyimi sunuyor. Akıllı bir 3D iç mekan planlama uygulaması olan 3DVIA Home uygulamasyla; son kullanıcılar ve mağazalardaki satış danışmanları, en uygun mutfak, banyo ve depolama alanlarını aynı mekan planlama uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde tasarlayıp görselleştirebilecekler.


Mutfak ve banyo perakendecileri ile üreticilerini hedef alan 3DVIA Home, perakendecilerin ve müşterilerinin birlikte tasarım yapabilmelerini sağlayan çok kanallı bir 3D uygulama. Uygulama, mutfak tasarımcılarına, tüketicilere çevrimiçi ve mağazada olmak üzere aynı 3D kullanıcı deneyimi üzerinden birlikte çalışma imkanı veriyor. Üstelik kullanımı kolay bir uygulama olması nedeniyle özel bir eğitim gerektirmiyor.

3DVIA Home; endüstriyel standartlara, tasarım ve marka stratejileri gerekliliklerine ve alan kısıtlamalarına uygunluğu sağlayarak tamamen fonksiyonel mutfak konfigürasyonları oluşturmak için tasarım kurallarını uygulayan patentli bir otomatik tasarım sihirbazına da sahip. Perakendeciler üretkenliği, verimliliği ve ek satış olanaklarını artırırlarken, müşteriler de daha iyi kararlara daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde ulaşacaklar.

Sosyal medyada da tasarımlar arası etkileşim

Tüketici deneyimini geliştiren 3DVIA Home, müşterilerin ücretsiz tasarım yazılımını kullanıp projelerini saklamak için kaydoldukları satın alma sürecinin ilk aşamalarında perakendecinin de sürece dahil olmasını kolaylaştırıyor. Müşterilerin ilgisini çekmeye ve müşterileri elde tutmaya yardımcı olan bu teknoloji, her iki tarafın da görsel ve finansal olarak eksiksiz bir 3D değerlendirme yapmasını mümkün kılıyor, böylece memnuniyeti artırırken riski azaltıyor.

Yazılımın, Facebook'ta ve diğer sosyal medya ortamlarında projeler paylaşarak tasarımlar arası etkileşim oluşturulmasını mümkün kılan sosyal bir fonksiyonu da bulunuyor. 3DVIA Home, perakendeci ve üretici verimliliğini artırmak ve müşteri hizmetlerini geliştirmek için kurumsal ERP ve CRM sistemleri ile kusursuz bir şekilde entegre oluyor.

Bu çözüm şu anda; Cuisine plus, Fly., Ixina, Lapeyre ve ev dekorasyonunda Fransa'da Kingfisher şirketi Castorama gibi ev dekorasyonu sektöründe faaliyet gösteren perakendeciler ve 1.800.000 tüketici tarafından kullanılıyor.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)