DemirDöküm, Yetkili Satıcıları ile Bişkek’te Bir Araya Geldi

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, iş ortaklarının motivasyonunu artırmak, satışlarını desteklemek için düzenlediği ödüllü kampanyasında, hak kazanan 225 yetkili satıcısını ve satış noktasını Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’te ağırladı.

DemirDöküm Bişkek’

Türkiye iklimlendirme sektörüne 68 yılda birçok ilki kazandıran DemirDöküm, iş ortaklarını desteklemeye devam ediyor. Isıtma, soğutma ve yenilenebilir enerji alanında ürettiği ürünlerle dünyanın 40'a yakın ülkesinde ısı konforu sunan DemirDöküm, yetkili satıcıları ve satış noktaları ile Bişkek’te buluştu.

Isıtma kategorisinin öncü ismi, pandemi sonrasında yetkili satıcıları ve satış noktalarının motivasyonunu artırmak için düzenlediği kampanya ile İpek Yolu üzerinde bulunan tarihi kentte bir araya geldi. Eylül ayı süresince toplamda 225 DemirDöküm yetkili satıcısını ve satış noktasını, üç farklı grup halinde dört gün boyunca Bişkek’in en güzel yerlerini görme fırsatı yakaladı.

DemirDöküm yetkili satıcıları ve satış noktaları, Orta Asya’nın gözde şehrinde, eşsiz lezzetleri de deneyimleme fırsatı buldu. Yüksek teknolojiye sahip ürünleri ve hizmet kalitesi ile kusursuz bir müşteri deneyimi yaşatmak için düzenli olarak yatırıma ve eğitime devam ettiklerini belirten Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu "68 yıldır teknolojinin itici gücüyle sektörde öncülüğü göğüsleyen DemirDöküm, ailemize katılan yeni üyelerle güçlenmeye ve büyümeye devam ediyor. Her yıl cirosunun yüzde 2'sini Ar-Ge çalışmaları için harcayan DemirDöküm, kalite ve yenilikçilikten ödün vermeden yürüttüğü çalışmalarla Türkiye'de ve dünyanın birçok ülkesinde yeni başarı hikayelerine imza atmayı sürdürüyor. Yetkili satıcı ve satış noktalarımızın özverili çalışmalarıyla her yıl başarı çıtamızı yükseltiyoruz. Geçen yılki yüzde 50'lik büyümemizin ardından bu yıl kendimize daha önemli hedefler belirledik. İki yıllık pandemi ayrılığının ardından dört günlük Bişkek buluşmasıyla, eşsiz güzelliklere sahip olan şehri keşfedip iş ortaklarımızla bir arada olabilmenin mutluluğunu yaşarken geleceğe yönelik yeni planlarımızı şekillendirme fırsatı bulduk." dedi.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)