Deprem İzolatörlü V Yeşilada Hızla Yükseliyor

V Yeşilada Deprem İzolatörü

İsra Holding tarafından hayata geçirilen V Yeşilada projesinin ilk etabı olan V Yeşilada Göl'de çalışmalar hızla ilerliyor. Toplamda 769 konut ve 48 villa biriminden oluşan bu proje, İstanbul'un deprem izolatörleriyle donatılmış en büyük konut projelerinden biri olarak öne çıkıyor. Projede satış öncesi inşaat faaliyetleri büyük bir hızla devam ederken, sağlam ve güvenilir bir yaşam sunmak amacıyla modern altyapı ve geniş peyzaj alanları da planlanmış durumda.

V Yeşilada'nın ilk etabı olan V Yeşilada Göl, 217 daire ve 28 villa seçeneği sunuyor. Projede toplamda 769 daire ve 48 villa yer alacak şekilde planlanmış olup, tamamı 68 bin metrekareye yakın bir alana yayılmış durumda. Konumu itibarıyla İstanbul Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları, TEM ve Kuzey Marmara Otoyolu'nun kesişim noktasında yer alan V Yeşilada, aynı zamanda yapımı devam eden İstanbul Üniversitesi Hasdal Yerleşkesi'ne yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

İsra Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Tavlı, projenin güvenliği ve konumunun önemine vurgu yaparak, İstanbul'da deprem izolatörü kullanılan ender projelerden biri olduklarını belirtti. Ayrıca, projenin bölgeye değer katacağını ve konumunun avantajlarıyla birlikte yaşam standartlarını yükselteceğini ifade etti.


Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)